Yağ Yakıcı Bitki Çayı Tarifi

Yağ Yakıcı Bitki Çayı Tarifi

Vücutta fazla depolanan yağları yakmak oldukça zor bir durumdur. O yağlar elbette size bir günde gelmiyor ve bir günde de gitmiyor olacak. Dolayısı ile de yağ yakıcı içecekler ve yiyecekler sayesinde ve biraz egzersizler sayesinde, yavaş yavaş yok olup gitmesini izleyebilirsiniz.

Peki, “ yağ yakıcı içeceklerin başında ne gelir “ diye merak ediyorsanız, ilk sıraya kesinlikle ama kesinlikte yeşil çayı koyabiliriz. Hem çok kolay bir şekilde demleyebileceğiniz, hem de gün içinde istediğiniz kadar içebileceğiniz bu yeşil çay sayesinde, yağlarınız yakılacak ve sizlerde günden güne kilo vermiş olacaksınız.

Yağ yakıcı içeceklerin başında yeşil çay olduğu zaten ortada bir durum. Peki, daha başka ” hangi içerecek türleri zayıflamaya yardımcı olur ? ” Hep beraber incelemeye devam edelim.

Paketli olan tüm içeceklerin yağ yakmadığına, hatta kilo aldırdığına emin olabilirsiniz. Bu sebeple hazır olarak satılan içeceklerden uzak durunuz. Sizler genellikle bir ya da iki fincan olmak, üzere bitki çaylarını bir araya getirerek yağ yakıcı çay yapabilirsiniz.

Sizler için birde yağ yakıcı bitki çayı tarifi vermek isteriz elbette.

  • Bir tutam biberiye otu
  • Bir tutam mısır püskülü
  • Bir tutam kiraz sapı
  • Bir tutam yeşil çay

Tüm bu karışımı kaynar suyun içine atın ve birkaç kez kaynadıktan sonra kapatıp, demlenmesini sağlayınız. Sıcak ya da ılık olarak, günde 2 ya da en fazla 3 bardak içerek, yağlarınızı yakmaya devam edebilirsiniz.