Worldbazaar Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Worldbazaar Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

World Bazaar Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

World Bazaar, ülkemizdeki oyun konsolları ve oyunlardaki ihtiyaçları karşılamak amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. Piyasa fiyatının altında ürün satmasıyla adını duyurmuş ve günümüzde oldukça tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Peki World Bazaar sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Worldbazaar çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak verilmiştir.

World Bazaar Çalışma Saatleri 2018

İstanbul ilimizde Doğubank İş Hanı içerisinde yer alan World Bazaar şubesi haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) sabah saat 09:00‘da açılır ve akşam saat 19:00‘da kapanmaktadır. World Baazar çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular aşağıda yer almaktadır.
World Bazaar Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : World Bazaar hafta sonu sadece Cumartesi günlerinde hizmet vermektedir. Pazar günü kapalıdır.
World Bazaar Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : World Bazaar müşteri hizmetleri telefon numarası olan “0212 520 52 92” telefon numarası çalışma günleri içinde saat 09:30 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
World Bazaar Saat Kaçta Açılıyor : Kuruluş sabahları saat 09:00’da açılmaktadır.
World Bazaar Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mağaza akşam saat 19:00’a kadar açıktır.
World Bazaar Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : World Baazar arefe günleri hizmet verse de Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayram tatili süresinde kapalı durumdadır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.
Bu yazımızda World Bazaar çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.