Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Operatörlerin sunduğu hizmetler arasında çevirim içi paylaşım platformları da bulunmakta. Bunlardan biri de Vodafone TV. Bu yazımızda “Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?” konusunda detaylı bilgi vereceğiz.
Dünya çapında önde gelen Telekomünikasyon firmalarından olan Vodafone,TV hizmeti ile çevirim içi bir platform sunmaktadır. Son dönemde artan abonelik sistemli platformlar arasında bir alternatif olarak yer almaktadır.
Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası

Vodafone TV Nedir?

Eğlence kategorisine yönelik hizmet vermektedir. Vodafone TV hizmeti ile beraber güncel Televizyon ve internet içeriklerine bakabilirsiniz. Uygulama içerisinde güncel film ve dizi bulunmaktadır. Uygulamaya abone olan kişiler mevcut kullanıcı adları ve şifreleri ile siteye giriş yapabilirler. Uygulama içerisinde herhangi bir sınır bulunmamakta. Dilerseniz içerikleri indirebilir daha sonra izleyebilirsiniz. Günün her saati sürekli aktif olan platforma bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden giriş yapabilirsiniz.
Uygulamaya Android ve AppStore üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında internet üzer,nden de platforma giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya veya siteye girmeniz ile beraber Vodafone GSM numarası ve şifre ile giriş yapmalısınız. İlk girişte kullanıcı koşulları ile alakalı kutucuğu onaylamalısınız. Sayfada bulunan Bana Özel kısmından uygulama ile ilgili tüm kısımları da görebilirsiniz Uygulamanın sitesine buradan gidebilirsiniz.
Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone TV İptali Nasıl Yapılır?

Peki Vodafone TV İptali Nasıl Yapılır? Bunun için iki farklı yöntem bulunmakta. Yöntemlerden ilki internet üzerinde Vodafone arayüzünden iptal etmek. Tüm hizmetlerde olduğu gibi uygulama içerisinden TV hizmeti de iptal edilebilmekte. Diğer yöntem ise SMS üzerinde. İşte aşama aşama SMS ile Vodafone TV İptali:

  • İlk iptal Standart paket için. Standart Paket iptali için “IPTAL STANDART PAKET” yazarak 8800 numarasına SMS atılmalıdır.
  • İkinci iptal Giriş paket için. Giriş Paket iptali için “IPTAL TV GIRIS” yazarak 7000 numarasına SMS atılmalıdır.
  • Üçüncü iptal Temel paket için. Temel Paket iptali için “IPTAL TV TEMEL” yazarak 7000 numarasına SMS atılmalıdır.
  • Dördüncü iptal Full paket için. Full Paket iptali için “IPTAL TV FULL” yazarak 7000 numarasına SMS atılmalıdır.

Bunların dışında bir yöntem bulunmamaktadır.