Vodafone SMS Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone SMS Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone her geçen gün daha da geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmakta ve müşterilerinin memnuniyeti açısından geniş çaplı bir hizmet sunmaktadır. Her geçen gün daha da cazip olanakları sizlere sunmakta olan Vodafone bu fırsatları SMS paketleri ile daha geniş kapsamlı olarak sunmaktadır. Vodafone SMS paketlerinden herhangi birisine üye iseniz ve üyeliğinizi daha cazip gelen bir paket ile değiştirmek istiyorsanız, SMS paketinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Bu işlem için kolaylıkla yazacağınız bir kısa mesaj yeterli olmaktadır. Bu işlemi gerçekleştirmek adına atacağınız kısa mesajda “IPTAL PAKET İSMİNİ ya da MİKTARINI” yazıp 7999 numarasına SMS atabilir ve kısa sürede SMS paketinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Paketimi Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone’da paket iptal etme işlemlerinizi Vodafone Yanımda uygulamasıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını hem İOS işletim sistemli hem de Android işletim sistemli cihazlarınıza kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra paketlerim bölümünden hattınıza tanımlı olmakta olan paketleri görebilir ve bu paketleri iptal edebilirsiniz.
Son olarak vodafone.com.tr adresine giderek buradan mevcut paketlerinizi de yönetebilirsiniz. Yeni paket satın alabilir ve mevcut olan paketlerinizi bu internet adresi üzerinden çok rahatlıkla iptal edebilirsiniz.
Vodafone SMS paketini iptal etme yöntemlerini bu şekilde yapabilirsiniz, son olarak da Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanarak mevcut olan sms paketini iptal edebilirsiniz.

Vodafone Her Yöne SMS Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone operatöründe SMS paketinizi iptal edebilmek için mutlaka kullanmış olduğunuz SMS paketinin adını bilmeniz gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz SMS paketinizin adını biliyorsanız IPTAL PAKET ADI ile kısa sürede paketinizi iptal edebilirsiniz.
Bunun haricinde 100 adet her yöne SMS paketini iptal edebilmek için IPTAL 100SMS” yazıp 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. MIDI SMS paketini iptal etmek istiyorsanız “IPTAL MIDI” yazıp 7999’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. 11TL karşılığında 1.000 adet almış olduğunuz SMS paketini iptal edebilmek için “IPTAL 11000SMS” yazıp 7000 nolu numaraya göndermeniz sizler için yeterli olacaktır.