Vodafone Freezone Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken elinize telefonunuzu alıp gerekli işlemi gerçekleştirmektir. Frezone’lu olmak için telefonunuzda mesajlar bölümünü açarak yeni bir mesaj oluşturma tuşuna tıklayın ve ardından 1525 numarasına büyük harfler ile FREEZONE yazın ve gönderin. Size gelen geçiş işleminin tamamlandığı hakkında mesaj ile sizde artık bir freezone’lu oldunuz demektir. Vodafone Freezone birçok imkân ve olanaklara sahip. Birbirinden büyük indirimler, ummadığı yerlere davetler ve daha eğlenceli, olanaklı ve hatırı sayılır bir hayat yaşamak için geliştirilmiş bir kampanya ve olanak tarifesi olan freezone için tek engel 25 yaşının altında olmak. Hattın sizin üzerinize olmasına gerek yok sadece kullanıcısı olduğunu kanıtlamanız yeterli.
Sonrasında bir kısa mesaj ile tüm imkânların sahibi olabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz günlerde yeni düzenlenen kampanyalardan olan Vodafone bedava internet ile beraber Vodafone FreeZone kullanıcıları yeni paketleri ücretsiz olarak denemektedir.

Vodafone Freezone Kampanyaları Nelerdir?

Gençlerin dilinden anlayan Vodafone’da birçok genç için  yeni yeni kampanyalar mevcuttur, peki Vodafone Freezone için kampanyalar nelerdir? Sizlerde Freezone’lu olarak Vodafone operatörünün sunduğu Freezone Esnek paketlerden herhangi birine geçiş yaptığınız vakit Vodafone’nun Salla Dolsun Taşsın kampanyasından çok rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Sadece akşam 9 ile sabah 9 arasında geçerli olan Salla Dolsun Taşsın’dan kazanacağınız paketler sayesinde bol bol internete girebilirsiniz. Minimum 22TL ile başlayan ve maksimum 40TL’ye kadar farklı paketler bulunmakta olan Freezone’un yeni paketlerine sizlerde ulaşmak istiyorsanız vodafonefreezone.com adresine gitmeniz yeterli olacaktır.
Bu adreste sizlere en uygun Freezone tarifesini seçebilir ve kısa sürede çeşitli kampanyalara çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Vodafone Freezone Nasıl Olunur?

Birçok Vodafone kullanıcısı 2017 ve 2018 yıllarında yeni bir kampanyadan faydalanmak için veyahut yeni paketleri daha uygun fiyattan satın alabilmek adına Vodafone FreeZone’nu tercih etmektedir. Peki, Vodafone Freezone’lu nasıl olunur? Her Vodafone müşterisinin merak ettiği konulardan olan Freezone’lu olabilmek için sizlerde mobil hattınızdan SMS göndermeniz gerekmektedir.

  • FREEZONE yazıp 1525’e kısa mesaj göndermeniz durumunda artık sizlerde yeni bir tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  • Vodafone FreeZone’lu olabilmek için hattın asıl sahibi 26 yaşından küçük olması gerekmektedir.
  • Vodafone Freezone’lu olabilmek için sizlerde Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlan yazımıza göz atarak buradan beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanıp Vodafone FreeZone’lu olabilirsiniz.
  • Vodafone FreeZone geçişleriniz ücretsizdir.

Vodafone FreeZone Olup Olmadığını Öğrenmenin Yolları

Vodafone kullanıcıları FreeZone servisine katılıp katılmadığını öğrenmek istemektedir bunun için sizlerde Vodafone FreeZone’lu olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız FREEZONESORGU yazip 1525’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu servis ücretsizdir ve sadece sizin FreeZone’lu olup olmadığınız konusunda size kısa bir mesaj ile bilgilendirme yapmaktadır.