Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma Vodafone kullanıcıların en çok şikayet ettiği şeylerden biri internet paketlerinin bitmesidir. Yeni yıla internet paketi olmadan girmek, insanın sinirlerini bozar. Bedava Vodafone İnternet Paketleri, Bedava İnternet ve Cepten Vodafone Kampanyaları, Cepten Vodafone Tarifeleri, Vodafone fırsatları, Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır? Gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Vodafone cepten bedava internet paketleri 2022 ve Vodafone cepten ücretsiz internet paketi 2022 kampanyaları, Vodafone cepten ücretsiz internet paketi nasıl yapılır? Vodafone faturalı ve faturasız cepten ücretsiz hediye internet gibi sorularınızın da bu yazımızda cevaplarını bulabilirsiniz.
VODAFONE CEP TARİFESİ

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma Günümüzde neredeyse her insan cepten interneti tercih etmektedir. Bu durum gsm firmaları arasında ki rekabeti arttırmaktadır. Birçok firmanın da yaptığı gibi teknoloji devi Vodafone firması da kullanıcılarına 2022 yılında Bedava İnternet Paketi hediye ediyor. Vodefone’un hediye ettiği Bedava İnternet Paketleri arasında hangi tarifeler var?
Sizi bilgilendirmek amacıyla yazmış olduğumuz bu yazıda “2022 güncel vodafone hediye internet paketleri” ve “Vodafone hediye internet kampanyasına nasıl katılırım?” gibi sorularınız cevaplanacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma 2022 Paketi

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma Sizim için Vodefone bedava internet kampanyalarını derledik. Paylaştığımız bilgilerin güncelleme geldikçe doğruluğu değişebilir. Böyle bir durumda yazılarımız da belli aralıklarla güncellenecektir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız “Yorum” kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bedavainternetin.com sitesi olarak amacımız sizlere Vodafone firmasının sunduğu fırsat ve avantajların tanıtım ve bilgilendirmesini yapmaktır. Oluşan herhangi olumsuz bir durumda sitemiz mesuliyet kabul etmemektedir. Satın almak istediğiniz paketlerin detaylarını öğrenirseniz ve vazgeçmeniz durumda paketi belirtilen zamanda iptal ederseniz bir sorun çıkmayacaktır. Detaylı bilgiyi Vodafone firmasının resmi sitesinde bulabilirsiniz.
Vodafone Bedava İnternet Hilesi VPN

 1. Vodafone Self Servis Bedava internet kampanyası

Vodafone Self Servis uygulamasını indirdiğinizde bedava internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

 1. Vodafone Yasal E-Fatura ve SMS Hediye internet kampanyası

Vodafone elektronik fatura ve sms faturacılığına geçen kullanıcıların hattına 15 gün süreyle geçerli bedava cepten 1 GB internet tanımlanacaktır.
Kampanyaya dahil olmak için:
Bu kampanyaya dahil olmak için EFATURA yazıp bosluk bırakarak EPOSTA adresinizi yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Elğer faturalarınızı sms yoluyla almak isterseniz SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndermeniz gerekir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra faturalarınızı sms olarak almaya başlarsınız ve aynı zamanda kampanyaya dahil olursunuz.

 1. Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanarak Bedava Cepten 2 GB İnternet

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma Uygulamaya dahil olmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamanın internet paketleri bölümüne giriniz. Daha sonra “haftalık hediye paketimi al” seçeneğine tıklayın. Bu işlemleri tamamladıktan sonra bedava cepten 2 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.
Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınıza indirmek için linkler aşağıda verilmiştir:
Apple için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8
Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis
Windows için: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

 1. Vodafone Bedava Cepten Dakika Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Cep telefonunuzdan 3785 numarasına “EVET” yazıp gönderirseniz Vodefone tarafından hattınıza 100 dakika hediye edilecektir. Yukarıda anlattığımız işlemi gerçekleştirerek siz de bedava 100 dakikaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu paketi iptal etmenize gerek yoktur. Paket bir seferliktir ve kendiliğinden iptal olacaktır.
Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy

 1. Vodafone Bedava Cepten 2 GB İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma
Bu pakete sahip olmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek SUPER 2 GB yazıp 3636’ya göndermeniz gerekmektedir. Kısa mesajı gönderdikten sonra hattınıza paket tanımalanacaktır. Bu işlemi eğer iptal etmezseniz her ay hattınızdan paket ücreti düşülerek paket yenilenecektir. Bu işlemi tercih ederek siz de Vodafone 2 GB paket sahibi olabilirsiniz.

 1. Vodafone Bedava 500 MB İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma
Bedava 500 MB internet paketi kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları bu kısma göz atabilirler. Yapmanız gereken tek şey NET 500 MB yazarak 3636’ya göndermek. Bu işlemi yaptıktan sonra bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

 1. Vodafone Bedava Cepten İnternet Paketi

Hattınıza bedava internet paketi tanımlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey SURPRİZ YAZARAK 6666’ya kısa mesaj göndermek. Bu işlemi yaptıktan sonra hediye internetiniz hattınıza yüklenecektir.

 1. Vodafone Cepten Bedava İnternet Paketi

KAZAN yazxıp 4445 numarasına kısa mesaj göndererek Vodafone katlanan paket sahibi olabilirsiniz. Katlanan paketler 2022 yılında milyonlarca Vodafone kullanıcısına Bedava Cepten İnternet kazandırdı.
Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kazanma

 1. Vodafone Cepten Bedava Dakika Paketi

Cepten Bedava Dakika Paketi kazanmak için yapmanız gereken tek şey 7000’e 542DK yazıp kısa mesaj olarak göndermeniz. Bu işlemi yaptıktan sonra hediye dakika paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

 1. SUPER2GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

SUOER 2GB paketinizi iptal etmek için IPTAL SUPER2GB yazarak 3636’ya göndermeniz gerekmektedir. İptal talebinize karşılık verilmezse müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz ya da Vodafone firmasının mobil uygulamasını kullanarak iptal edebilirsiniz.

 1. Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan!

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma
Vodefone hattınızla 4.5G kapsaması paketine dahil olmak için 4.5G yazıp 4545’e göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirirseniz 1 ay geçerli 2GB internet hakkı hattınıza tanımlanacaktır.
4.5G uyumlu sim kart ve cihaza sahipseniz, faturalı veya faturasız hat farketmez yukarıda belirttiğimiz işlemi gerçekleştirerek 4.5G servislerini aktif ettiğinizde 1 ay kullanım süresi olan 2GB hediye internet paketi kazanacaklardır.
4.5G hakkında detaylı bilgi için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz: www.4bucakg.com
Doyasıya tadını çıkarabilmeniz için Vodafone 3 ay boyunca kullanıcılarına bedava internet veriyor. Sahip olmak için 3636 numarasına kısa mesaj gönderebilir veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ilgili kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

 • Doyasıya paket Red tarifeleri dışında ki faturalı müşteriler için geçerlidir.
  • Paket onay mesajının ardından hattınıza tanımlanacaktır.
 1. Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Ve Dakika Kazanma Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası an itibariyle başlamış durumdadır. Vodafone uygulaması üzerinden yapacağınız yükleme ve harcalamalaera göre Vodafone hattınıza belirli hediyeler yükleyecektir. Kampanyaya katılmak için 4455’e BANANEVAR yazıp göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra kampanyaya katılımınız alınacaktır.
Geceleri doya doya internetin keyfini sürmek için indirimli ve hediye 1 GB internet paketleri!
Vodefone’un abonelerine sunduğu bir ayrıcalık daha! Akşam 6 ve sabah 6 saatleri arasında geçerli bedava cepten 1 GB internete sahip olmak için 4455’e INTERNET yazıp göndermeniz gerekmektedir