Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Vodafone kullanıcıları için Vodafone bedava dakika veren uygulamalar 2022 için bazı seçenekler bulunmakta. Kimi zaman çok önemli ihtiyaçlarımızda aniden yanımızda olan hediyeler, işlerimizi kolaylaştırır ve bize deyim yerindeyse kısa süreli de olsa nefes aldırır. İşte size yardımcı olacak birkaç seçeneği bu yazımızda sizlere sunuyoruz. Bu sayede siz de dilediğiniz zaman ihtiyacınız olduğunda bu yöntemleri kullanarak Vodafone bedava dakika kazanma yolları için seçenekleri değerlendirmiş olacaksınız. 2022 Vodafone hediye dakika uygulamaları şu şekilde…

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone’lılar için harika uygulamalardan biridir. Bu uygulama işinizi kolaylaştırmanıza, yükleme yapmanıza, anlık paket hareketlerine ve kampanya bilgilerine ulaşmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte bazen hediye paketler için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak harika hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için uygulamayı sürekli olarak kullanmanız gerekir. Ve Bana Ne Var bölümünü sürekli olarak takip etmeniz gerekir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Yanımda uygulaması nasıl hediye verir?

Diye merak ediyorsanız öncelikle bu uygulamayı cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz. Uygulama, Android kullanıcıları için Google Play, iOS kullanıcıları için Apple Store üzerinden indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra kişisel bilgilerinizi girerek kayıt oluşturunuz ve ardından Bana Ne Var? Bölümü tıklayınız. Her hafta size harika teklifler sunulacaktır. Bu teklifler genelde ücretsiz olmakla birlikte bazen de yükleyeceğiniz paket ve TL miktarına göre de teklifleri değerlendirebilirsiniz.
Uygulamayı indirerek Bana ne var kısmına geldiğinizde size aylık olarak da kampanya ve paketler sunulacaktır. Bunları da dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. 6 ayda bir uygulamayı silip tekrar yükleyerek de 1 GB yükleyebilirsiniz. Bunun için 6 ayda bir uygulamanın süresinin bitmesini beklemeniz gerekir.
Bu uygulama üzerinden alabileceğiniz paketler genelde günlük saatlik veya haftalık paketlerdir. Kampanyalar sadece o güne özgüdür ve daha sonra sistemden iptal edilir ve gelecek haftaya aktarılmaz.
TURKCELL BEDAVA DAKİKA VEREN UYGULAMALAR

Vodafone İletişim Pass Bedava Dakika 

Vodafone’lular için hediye dakika kazanabilecekleri kampanyalardan biri de Vodafone Pass kampanyasıdır. Bu kampanyada yükleme yaptığınızda size bazı hediyeler sunulur. Bu hediyeler arasında internet daha çok olmakla birlikte hediye SMS ve dakikalar da olabilmektedir. Bu durum tamamı ile sizin şansınıza bağlı olarak değişir ama dakika paketleri de günlük, saatlik veya haftalık olarak kazanabileceğiniz hediyelerdir.

Uygulama Kullanmadan Vodafone Hediye Dakika Kazanma 2022

Uygulama kazanmadan hediye Vodafone kazanma 2022 için yapacaklarınız var. Bu yöntemler sayesinde siz de harika hediyelere ek olarak çılgın dakikalar kazanabilirsiniz. Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Hediye 500 Dakika Kazanma Kampanyası

Vodafone’dan hediye 500 dakika kazanmaya ne dersiniz? Bunun için herhangi bir uygulama da kullanmanıza gerek olmayacak. Yapmanız gereken tek şey KAZAN yazıp 4455’e mesaj göndermek olacaktır. Mesaj ücretsizdir ve paketleriniz varsa paketlerinizden kesinti yapacaktır.
Haftalık olarak kullanabileceğiniz bu paket sayesinde dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz. Tüm yönlere kullanabileceğiniz bu dakikaları dilerseniz aylık olarak kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak bunun için yükleme yapmanız gerekiyor. Yükleme yapmama durumunda sadece bir kez bu kampanyadan yararlanma hakkınız olacaktır. Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone 542 Dakika Kazan Kampanyası

Vodafone’dan uygulama kullanmadan 542 dakika kazanmaya ne dersiniz? Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. 542 yazarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak. 542 dakikanızı dilediğiniz gibi kullanabilir ve en zor zamanınızda değerlendirebilirsiniz. Haftalık olarak kullanacağınız bu hediyelere her TL yüklemenizde hak kazanabilirsiniz.
Buna ek olarak SURPRIZ yazarak 6666’a SMS göndererek de onlarca hediye kazanabilirsiniz. Bu hediyeler SMS veya internet paketleri ağırlıklı olmak üzere sosyal medyada kullanabileceğiniz internetler, sosyal medyalarda kullanabileceğiniz dakika ve mesajlar da gelebilir. Tabii ki az da olsa hediye dakika paketleri de kazanabilirsiniz.
TÜRK TELEKOM BEDAVA DAKİKA VEREN UYGULAMALAR;

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kazandıran Yöntem

Eğer uygulamalar ile uğraşmak istemiyorum direkt harika dakika paketleri kazanayım diye düşünüyorsanız size 1000 dakika kazanabileceğiniz bir yöntemi tanıtmak isteriz. Bu yöntem için EVET yazarak 4000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak. Tüm GSM operatörlerinde kullanılmak üzere hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz tam 1000 dakika hediye yüklenecek. Ama son zamanlarda bu paketin 1 haftalık kullanıma sunulduğu söylenmekte. Bu yüzden bunun tam olarak ne kadar sürdüğünü kendiniz de test etmek için 4000’e EVET yazıp yollamanız yeterli olacaktır. Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar
Daha fazla kampanya ve hediye kazanma yöntemleri için lütfen diğer başlıklarımıza göz atınız. Vodafone bedava dakika kampanyaları