Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika yapmak ve kullanmak için Vodafone abonesi olmak yeterlidir. Vodafone kullanıcıları dakika internet ve mesajlaşma paketleri ile çok avantajlı paletler satın alabilir. Paketler ücretleri ve içerikleri ile oldukça geniş ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Vodafone faturalı veya faturasız hatlarda, özellikle bedava internet yapmak bazen gerekli olabilir.

Dakika internet ve sms harcamaları sonrasında ani paket adımları sonucunda biten internet imdadına yetişen paketler sayesinde internet kullanıcıları aktif halde internet kullanmaya devam etmektedir. Vodafone kullanıcıları bu sebeple bedava internet yolları aramaktadır. En kolay ve basit yollardan internet yaparak bedava internete sahip olmak ister misiniz? Bu konuda avantajlı fırsatlar sunan Vodafone, birkaç uygulama sayesinde bu imkânı kullanıcılarına tanımaktadır. Vodafone self servis veya Vodafone yanımda uygulamaları sayesinde hiçbir ücret ödemeden internet paketi yapılabilmektedir.

Google play store aracılığı ile indirilen uygulamalar sayesinde bedava internet yapılabilmektedir. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek, internet paketleri kısmından bedava interneti alabilir, internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu uygulamadan ayrı olarak, ‘EVET’ yazarak 3785 ‘e göndererek bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Vodafone kullanıcı iseniz ve 500 MB internete sahip olmak isterseniz NET500MB yazarak internet paketlerine sahip olabilir, herhangi bir ücret ödemeden internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Vodafone bedava internet fırsatları ile internet keyfine ara vermeden ve herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Vodafone fırsatları ve avantajları için Vodafone.com.tr ziyaret ediniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketi Nasıl Yapılır?

Alt kısımda yer alan paketleri deneyerek daha önceden yapmamış olduğunuz paketler sayesinde vodafone bedava dakika yapabilirsiniz. Sizlerde Vodafone’da bedava konuşma paketi yapmak istiyorsanız ve sevdikleriniz ile ücretsiz konuşmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • KAZAN yazıp 4455‘e ücretsiz olarak mesaj göndererek Vodafone’dan ücretsiz 500 dakika kazanabilirsiniz.
  • Vodafone operatöründen toplamda 542 dakika konuşma paketi kazanmak istiyorsanız hemen sizlerde 542DK yazıp ücretsiz olarak 7000‘e yollayınız.
  • SURPRIZ yazıp 6666 kısa mesaj gönderip çeşitli hediyeler alabilirsiniz