Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2022

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2022

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2022 Vodafone, ülkemizde ve dünyada önde gelen mobil iletişim kuruluşlarından bir tanesidir. Kullanıcılarına birçok kampanya hem konuşma hem de internet alanında gerçekten büyük fırsatlar sunmaktadır. Siz de Vodafone müşterisiyseniz bu kampanyalardan rahatlıkla faydalanabilir ve kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Vodafone bedava dakika kampanyaları konusuna değineceğiz. Çünkü müşteriler tarafından ilk akla gelen iletişim konuşmadır.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2022 Nelerdir?

Vodafone gerçekten her alanda müşterilerini memnun eden bir şirkettir. SMS, internet ya da konuşma konusunda her zaman kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunmaktadır. İnternet ve SMS kampanyaları zaten kalitesiyle her zaman kendini belli etmektedir. Ancak dakikalar çoğunlukla insanlara yetmemektedir.
Bu noktada Vodafone bedava dakika kampanyanları insanların bu ihtiyacını tamamen karşılamaktadır. Bedava dakika kazanacağınız birçok kampanya ile Vodafone gerçekten farkını göstermektedir. Bedava dakika veren kampanyaları sizler için şu şekilde sıralayabiliriz. Bunun yanı isteğinize göre çok uygun fiyatlarda da Vodafone tarifeleri seçebilir ve bütçenize uygun olacak seviyede kampanyalı seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
VODAFONE BEDAVA DAKİKA 2022

Freezone Bedava Konuşma Paketi

Vodafone Freezone, daha çok gençlere hitap eden bir kampanyadır. 25 yaş altında bir kullanıcıysanız bu kampanyadan siz de faydalanabilirsiniz. Bu kampanya paketine dahil olabilmek için öncelikle Vodafone yanımda uygulamasını akıllı bir cep telefonuna indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama hem IOS hem de Android destekli telefonlar için her iki mağazada da bulunmaktadır.
Uygulamayı indirdikten sonra da 6 ay geçerli 250 dakika konuşma paketini seçmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı seçtiğiniz takdirde tarafınıza SMS yoluyla bilgilendirme sağlanacaktır. Onay için gönderilen SMS geldikten sonra 6 ay boyunca her ay 250 dakika ek konuşmanızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinden yine pek çok kampanyaya da ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava 100 Dakika Kampanyası

Vodafone tüm müşterileri için de çeşitli konuşma kampanyalarıyla müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Vodafone bedava 100 dakika kampanyası da sadece bunlardan bir tanesi. Bulunduğumuz yıla özel olan bu kampanya sayesinde siz de doya doya konuşacağınız bir 100 dakikaya sahip olabilirsiniz.
Bunun için yapmanız gereken şeyse çok basit. Vodafone hattına sahipseniz hemen bu hat üzerinden “EVET” yazarak 3785’e SMS atın. Sadece 1-2 dakika içinde buna dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Paketinizin hattınıza tanımlandığını da öğrendikten sonra 100 dakikayı dilediğiniz gibi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 500 Dakika Kazan

Firmanın bir diğer konuşma kampanyası ise 500 dakika kazan kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilediğiniz gibi kullanacağınız bu kampanyaya erişmek için de yapmanız gereken şey gerçekten çok kolay. Bu kampanyaya dahil olmak istiyorsanız “KAZAN” yazarak 4545’e SMS atabilir ve kampanyaya katılabilirsiniz. Bir ay boyunca dilediğiniz gibi doya doya harcayacağınız konuşma kampanyası hattınıza tanımlandığı zaman tarafınıza bu durum SMS olarak iletilecektir.

Vodafone Saatini Seç Bedava Dakika Kampanyası

Saatini seç kampanyası ile Vodafone müşterilerini memnun edecek bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu kampanya da müşteriler konuşacağı dakikaları kendileri seçmektedir. 00:00-06:00 ve 21:00-23:00 gibi seçenekler arasından sizlere uygun olacak saat aralığını seçerek dilediğiniz gibi konuşabilir ve dakikalarınızı harcayabilirsiniz. Bu kampanya için müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşerek hem kampanyanın daha detaylı bilgisini alabilir hem de hangi saat aralıklarını kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Vodafone Hediye 542 Dakika Kampanyası

Vodafone 542 dakika kampanyası da Vodafone’un müşterilerine özel sunduğu kampanyalar arasındadır. Bir ay boyunca bu kampanyadan her yöne yapacağınız aramalar için faydalanabilirsiniz. Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları na katılmak için 542DK yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Dakikalar hattınıza tanımlandığı zaman SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kampanyası

Vodafone firmasının sunmuş olduğu bir diğer bedava dakika kampanyası ise Bedava 1000 Dakika olarak hazırlanmıştır. Acil dakika yani ücretsiz konuşma paketine ihtiyacı olan kullanıcıların kolaylıkla yararlanabileceği bu kampanya sayesinde iletişiminiz kesilmeden görüşmelerine kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ücretsiz 1000 Dakika kazanmak isteyen kullanıcılar sms olarak EVET yazarak 4000’e mesaj göndermelerinin ardından 1000 dakika hatlarına otomatik olarak yüklenecek olup, gelen hediye dakika bir hafta boyunca geçerlidir.

Vodafone Bedava Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone ile kazandığınız dakikaların ne kadar kaldığını veya tarifeniz dahilinde güncel kullanım detaylarını öğrenebileceğiniz vodafone servisleri bulunmaktadır. Bu servislerden ilki kalan dakika bakiyesini öğrenebileceğiniz servis olmaktadır. Dakika sorgulama için sms olarak DK yazarak 7000’e mesaj gönderen kullanıcılara Dakika bilgisi detaylı bir şekilde gelmektedir.
Bu servis dışından tarifenizdeki interneti, sms, dakika gibi tüm paket bilgilerinize ulaşabileceğiniz ve  kalan haklarınızı öğrenebileceğiniz servis için ise yine sms olarak OZET yazarak 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıntılı hesap özetiniz mesaj olarak tarafınıza iletilecektir.
Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.