Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Vodofone 10 Kasım Atatürk’ü Anma gününe özel ücretsiz internet paketi kampanyası ile hem faturalı hem faturasız hat sahibi bütün Vodofone müşterileri hiçbir koşul olmaksızın bu kampanyadan yararlanabiliyor ve tüm Vodofone kullanıcılarına ücretsiz internet veriliyor.
Bu özel günde Atatürk’ü anmak ve sevdiklerinizle iletişimde kalabilmek istiyorsanız, bir Vodofone kullanıcısı olarak 10 kasım ücretsiz internet paketiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Nedir?

Sadece Vodofone kullanıcıları için geçerli olan faturalı veya faturasız hat fark etmeksizin Vodofone 10 Kasım ücretsiz internet paketi bu özel gün için Vodofone kullanıcılarına sunulan hediyedir. Kullanıcılarını önemseyen Vodofone bu özel günde yine kullanıcılarını düşünmüş ve özel gün için ücretsiz internet sağlamıştır.
Vodofone ücretsiz internet kampanyalarına katılabilmek için yapmanız gereken Play Store ya da App Store üzerinden “Vodofone Yanımda” uygulamasını telefonunuza yüklemeniz ve oturum açmanız gerekli. Ücretsiz internet istiyorsanız bu kampanya tam sizlik, sakın kaçırmayın!
VODAFONE 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NASIL YAPILIR

Vodofone 10 Kasım Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Vodofone’un 10 Kasım Atatürk’ü Anma, kullanıcılarına sunmuş olduğu bu ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken işlemler çok kolay ve basittir. Öncelikle Vodofone yanımda uygulamasını indirerek uygulamaya giriş yapmanız ya da zaten önceden indirmiş olmanız gereklidir. Vodofone Yanımda uygulamasına girdikten sonra Bana Ne Var? Menüsüne girerek ücretsiz internet paketinizi günlük kullanım için hattınıza tanımlayabilir ve hem Atatürk’ü anabilir hem de bu özel günde sevdiklerinizle iletişimde kalabilirsiniz.

Vodofone 10 Kasım Bedava İnternet Süresi

Vodofone 10 Kasım Bedava İnternet paketi bütün Vodofone Kullanıcılarının hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Vodofone müşterileri için verilecek olan ücretsiz internet paketi sadece günlük kullanım için uygundur. Gün sonunda kullanmadığınız ve fazladan kalan haklarınız ertesi güne devredilmeyecek ve geri verilmeksizin silinecektir.

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Kullanım Şartları

Vodofone’un kullanıcılarına sunduğu bu ücretsiz internet kampanyası için Vodofone’lu olmanız gerekmesi dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır. Faturalı veya faturasız hat fark etmeden Vodofone müşterisi olmanız yeterlidir. Vodofone müşterisi olmayan kimse bu kampanyaya katılamaz.