Uyum Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Uyum Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Uyum Market Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Uyum Market 1998 yılında kurulmuş olan perakende mağazalar zinciridir. Uyum Market kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş ve günümüzde 10’u aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Uyum Market daha sonra Makro Market tarafından satın alınmıştır. İstanbul ve Tekirdağ illerimizde Uyum market şubeleri bulunmaktadır. Peki Uyum Market mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Uyum market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Uyum Market Çalışma Saatleri 2018

Uyum market haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) hizmet vermektedir. Uyum market sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 22:00‘de kapanmaktadır.
Uyum Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Uyum market şubeleri sabahları saat 09:00’da hizmet vermeye başlar.
Uyum Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Uyum market şubeleri akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.
Uyum Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Uyum market standart çalışma saatleri içinde hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.
Uyum Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Uyum market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır. Bunun haricinde arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs ,19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.
Bu yazımızda Uyum market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 0 770” üzerinden dile getirebilirsiniz.