Ücretsiz Epic Games Oyunları Arasına 3 Yeni Oyun Katıldı

Ücretsiz Epic Games Oyunları Arasına 3 Yeni Oyun Katıldı
Ücretsiz Epic Games oyunları sürekli olarak değişmeye devam ediyor. Epic Games, bu kez oyunculara 184 TL değerinde 3 oyunu ücretsiz olarak sunuyor.

Epic Games, geçtiğimiz senelerde hizmete sunulan bir platform. Oyun mağazası olarak tanımlayabileceğimiz Epic Games, Steam’in en büyük rakibi olarak bile gösterilebilir. Ancak tabii ki Steam ile rakip olmak hiç kolay değil.
Epic Games’in Steam ile rekabet edebilmek için kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunduğunu söylememiz pek yanlış olmaz. Epic Store’da bu kez kullanıcılara 3 farklı oyun ücretsiz olarak sunuldu. Bedava oyun arıyorsanız, bu ücretsiz oyunlar ilginizi çekebilir.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Dağıtmaya Devam Ediyor

Ücretsiz Epic Games oyunları belli aralıklarla yenileniyor. Yani aslında Epic Games oyunculara sürekli olarak birbirinden farklı oyunları ücretsiz olarak veriyor. Geçtiğimiz senelerde hizmete geçirilen mağaza, Steam’in rakibi olabilmek için büyük bir çaba sarf etti.
Ancak Epic Store’un Steam ile rekabet edebilmesi için doğal olarak kullanıcılara bazı ekstra avantajlar sunması şarttı. İşte Epic Games Store’da uzun zaman önce aldığı bir kararla kullanıcılara sürekli olarak ücretsiz oyunlar dağıtmaya başladı.
Ancak şirketin sunduğu ücretsiz oyunlar genel olarak oldukça kaliteliler. Yani Epic Store’da sunulan ücretsiz oyunların ucuz ve basit oyunlardan oluştuğunu söyleyemeyiz. Geçmişte Epic Store’da GTA V gibi oyunlar bile ücretsiz olmuştu. Şimdiyse bu mağazada 3 farklı oyun ücretsiz olmuş durumda. Yani aslında oyuncuların aradığı en iyi ücretsiz oyunlar tam olarak bu mağazada bulunuyor.

Yeni Ücretsiz Epic Games Oyunları Toplam 184 TL Değerinde

Epic Store’da geçtiğimiz günlerde 3 farklı oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaya başlandı. Bu oyunların toplam değeri indirimsiz fiyatlarıyla yaklaşık 184 TL olarak karşımıza çıkıyor. Epic Store bu hafta ücretsiz olarak aşağıdaki oyunları kullanıcılarıyla buluşturuyor.
Ancak bu oyunların 7 Temmuz saat 18.00’a kadar ücretsiz olduğunu belirtelim. Eğer ücretsiz oyunları bu tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz, oyun tamamen sizin olacaktır.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesi

Hood: Outlaws & Legends

Vahşi bir orta çağ dünyasında geçen Hood: Outlaws & Legends, Epic Store’da bir süreliğine ücretsiz oldu. PvPvE çok oyunculu olarak da oynayabileceğiniz bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Iratus: Lord of the Dead

Sıra tabanlı bir taktiksel roguelike RYO’su Iratus: Lord of the Dead oyunu da Epic Store’da ücretsiz oyunlar arasına katıldı. Özellikle strateji oyunu sevenler, bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyerek istedikleri zaman oynayabilirler.

Geneforge 1 – Mutagen

Oldukça farklı bir oyun olan Geneforge 1 – Mutagen oyunu da Epic Games Store’da ücretsiz olmuş durumda. Benzersiz fantastik bir RYO olarak tabir edebileceğimiz bu oyunu da kütüphanenize eklemenizde yarar var.
Haftalık ücretsiz Epic Games oyunları bu şekilde oluşuyor.