Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ya da kısa adı ile TSKB, 1950 yılında Dünya Bankası ve Merkez Bankası desteği ve ticari bankaların pay sahipliği ile ülkemizin ilk özel kalkınma ve yatırım bankası olarak İstanbul ilimizde faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası kurulmuş olduğu günden bu yana gayrimenkul ve sürdürülebilirlik alanlarında çözümler sunan finansal iştirakleri ile de müşterilerinin yatırımlarına değer katmaya devam etmektedir. Peki Türkiye Sınai Kalkınma Bankası sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Türkiye Sınai Kalkınma Bankası çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Çalışma Saatleri

Turkiye Sınai Kalkınma Bankası yani TSKB sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. TSKB ayrıca 12:00 ile 13:00 saatleri 1 saat süre zarfında öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Sabah Saat Kaçta Açılıyor : TSKB hafta içi her gün sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : TSKB hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) her gün akşam saat 17:00’de kapanır.
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Öğle Arası Tatili Ne Zaman : TSKB saat 12:00 ile 13:00 arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır.
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : TSKB, Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu hizmet vermemektedir. Şubeleri sadece hafta içi çalışmaktadır.
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : TSKB, arefe günü, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında bayram tatili süresi boyunca kapalıdır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir.
TSKB hali hazırda İstanbul, İzmir ve Ankara illerimizde şubeleri bulunmaktadır. Ancak diğer illerimizde de şube açmak üzere çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Bu yazımızda Türkiye Sınai Kalkınma Bankası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0212 334 50 50” üzerinden dile getirebilirsiniz.