Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye Finans Katılım Bankası, tamamı yerli ilk özel finans kurumu olarak, Anadolu Finans ve Family Finans’ın ortaklığıyla kurulmuş bir bankadır.  Daha sonra The National Commercial Bank (NCB) tarafından çoğunluk hissesi satın alınan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu tarihten sonra değişim dönemine girmiştir. 5 ülkede yatırımları bulunan, The National Commercial Bank’in (NCB) yüzde 67.03 hisse ile hakim ortağı olduğu Türkiye Finans Katılım Bankası, katılım bankacılığı sektöründe yer almaktadır. Kurum 290’ı aşkın şubesi, 550’yi aşkın ATM’si ve 4 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Peki Türkiye Finans şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık? Yazımız devamında Türkiye Finans çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri 2018

Türkiye Finans şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılır ve akşam saat 17:00’de kapanır. Şubeler ayrıca 12:30 ile 13:30 arasında da öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Türkiye Finans şubeleri hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir. Kurumun çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.
Türkiye Finans Saat Kaçta Açılıyor : Kurumun şubeleri sabah saat 09:00’da açılmaktadır.
Türkiye Finans Öğle Arası Ne Zaman : Kurum şubeleri öğlen saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır.
Türkiye Finans Şubeleri Saat Kaçta Kapanıyor : Şubeler hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) her akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.
Türkiye Finans Şubeleri Hafta Sonu Açık Mı : Bazı bankalar hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günü bazı şubelerini açık tutarak müşterilerinin acil işlemlerini halletmelerini amaçlamaktadır. Ancak Türkiye Finans şubelerini hafta sonlarında açık tutmamayı tercih etmiştir. Vatandaşlarımız işlemlerini hafta içi ve hizmet saatleri içerisinde gerçekleştirmelidir.
Türkiye Finans Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Türkiye Finans, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.
Ayrıca para çekme, para yatırma, havale, EFT, kart şifresi değiştirme, limit görüntüleme, borç ödeme, fatura ödeme gibi çeşitli işlemlerinizi şubelere gitmeye gerek kalmadan bankanın ATM’lerinden, İnternet bankacılığı ile ya da telefon bankacılığı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Türkiye Finans çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.