Turkcell Emocanlar Nedir?

Turkcell Emocanlar Nedir?

Turkcell operatörünün yeni canlarından olan Emocan ile artık tarife seçmek daha kolay bir hale bürünüyor. Televizyonlarda sıkça görmüş olduğumuz Turkcell Emocanlar ile artık Turkcell operatörü bu karakterler sayesinde 7’den 70’e bütün herkese hitap etmeyi hedeflemektedir. Birbirinden tatlı olan bu Emocanlar ile sizlerde tanışmaya hazır mısınız? 6 farklı karakterden oluşan Emocan ailesinin her karakterinin farklı bir özelliği mevcut, kimisi sinemaya gitmeyi severken kimisi dışarı çıkmaz, hasta olmaktan korkar ve bazı şeyler için çok endişelidir. Yine her birinden biraz daha tatlı olan pamuk emocan ise müzik dinlemeyi, evde oturmayı, toplu taşıma araçlarını kullanmaya özen gösteren ve bol bol su içmeyi sever. Yine müzik ile iç içe olan organik emocan ile sizlerde artık kendinize bir dost edinebileceğiniz hayali kahramanlar ile tarifelerinizi, paketlerinizi daha kolay bir şekilde seçebileceksiniz. Şuan için televizyonlarda denk gelmiş olduğumuz Emocan ailesi ile kısa sürede tanışabileceğiz. Ve ayrıca Turkcell Emocan ailesi gelişi ile bütün Turkcell abonelerini sevindirdi ve bütün Turkcell abonelerine ayrım yapmaksızın bedava konuşma, bedava sms, bedava internet ve daha birbirinden farklı hediyeler verdi. Eğer ki sizlerde Emocanların yanı sıra getirmiş olduğu hediyelere göz atmak istiyorsanız Turkcell bedava internet yazımıza veya Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza indirip hemen faydalanabilirsiniz.

Turkcell’in Birbirinden Tatlı Emocanların Özellikleri

Huyları, zevkleri, giyimi tamamen birbirinden farklı olan Turkcell Emocanların tek amacı Turkcell abonelerine daha uygun paketi ve daha doğru paketi seçmeleri konusunda yardımcı olmak. Sıkça göreceğimiz Emocanları şimdiden tanımaya ne dersiniz?

Turkcell Emocanlar

Racon Emocan: Bakmayın kızgın olduğuna, aslında çok yumuşak kalpli olan Racon Emocan, Turkcell ile çalışmayı tercih ettiyse vardır bir bildiği. Turkcell’in yeni reklam yüzlerinden olan Racon Emocan genel olarak, bilardo, tavla oynamayı sever. Mahallenin ağır abisi olan Racon emocanın bir diğer sevdiği spor ise maça gitmek. Sizlerde spor ile uğraşıyorsanız neden Racon Emocan’ı tercih etmeyesiniz ki?

Sefa Emocan: Keyfine diğerlerinden daha düşkün olan Sefa Emocan gibi sizlerde yemek yemeyi, dizi izlemeyi ve bol bol internete girmeyi çok sever. Sefa Emocan’ın en yakın arkadaşları ise internet ve yemektir. Senin de öyleyse Sefa Emocan ile tanışmanın vakti.

Zeki Emocan: Kaliteden ödün vermeyen Zeki Emocan ile tanışmanın tam zamanı, sizlerde çok hesabını iyi yapanlardan iseniz o halde Zeki Emocan’ın en yakın arkadaşı siz olabilirsiniz. Zeki Emocan, hesabını iyi bilendir. Zeki Emocan, kaliteden ödün vermez ve karşılaştığı her olay için akıllı bir çözüm sunar.

Organik Emocan: Doğal olmayı seven Organik Emocan gibi sizlerde insanlara saygı duymayı seviyorsanız, doğada sessiz sakin araba seslerinden uzak bir şekilde yürümeyi seviyorsanız, çimler biçildikten sonra ortaya çıkan o nezih kokuyu sizlerde ölesiye çok seviyorsanız o halde sizin favori emocanınız Organik olsun.

Pamuk Emocan: Şundaki tatlılığa bakar mısınız? Her zaman iyi kalpli olmayı seçen Pamuk Emocan, diğer emocanlar arasında en iyi kalplilerden. Pamuk Emocan, kötülük nedir hiç bilmez ve ona göre bütün olaylara pozitif bakar ve olayların karşısında üstünlükle gelir.

Tıstıs Emocan: Şşiittt, sessiz biraz lütfen. Tıstıs emocan biraz bazı konular için endişeli ve bir o kadar da bazı konular için korkuları var. Karşına çıkan her olayın üzerinden başarılı bir şekilde gelebilen Tıstıs emocan her ne kadar biraz ürkek biraz endişeli olsa dahi arkadaşları onu asla yalnız bırakmaz, o da arkadaşlarını asla satmaz.