Turkcell Depolama Nasıl Yapılır

Turkcell Depolama Nasıl Yapılır

Turkcell Depolama Nasıl Yapılır Turkcell GSM şirketi bizler için birçok servisi aktif hale getirmiş durumda, bugün ise diğer gsm şirketlerine nazaran farklı bir yaklaşım tarzında bulunmakta olan Turkcell operatörünün depolama hizmeti hakkında yazımızda detaylarını bulabilirsiniz. Turkcell operatörünün sunduğu akıllı depo hizmeti sayesinde sizlerde artık bütün dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, şarkılarınızı hatta birçok programlarınızı Lifebox yani Turkcell akıllı depo sayesinde sanal ortamda koruyabilecek ve  saklayabileceksiniz. Turkcell Depolama Nasıl Yapılır

Turkcell Depolama Nasıl Yapılır

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman da erişebileceğiniz sanal depolama merkeziniz sayesinde artık dosyalarınız daha güvende olacak. 2014 yılında faaliyete geçirilen Turkcell Depolama Nasıl Yapılır sayesinde artık telefonlarımızda biriken ve telefonunuzun donması vs gibi sıkıntıların yaşanmasına sebep olan dosyaları buraya yükleyerek telefonlarımızın yükünü hafifletebilir ve dilediğimiz zaman Turkcell Lifebox uygulamasıyla direk olarak yedeklemiş olduğumuz dosyalarımıza erişebiliriz.
Peki, Turkcell Lifebox nedir ve ne işe yarar? Turkcell Lifebox aslında bir depolama birimi uygulamasıdır, bilgisayarınızda ya da telefonlarınız da saklamış olduğunuz verileri “ne olur ne olmaz ” diyerek bu tür bulut sunucularına yüklemeniz sonrasın da veri kaybının önüne geçmiş olacaksınız. Peki o halde Turkcell Depolama Nasıl Yapılır

Turkcell Ücretsiz Lifebox Uygulaması

Telefondaki verilerinizi dosyalarınızı vs. daha hızlı bir şekilde saklayabilmek için Turkcell’in sunmuş olduğu Turkcell Lifebox uygulaması hizmetini telefonlarınıza indirmenizin . Ve ardından telefonlarınıza indirmiş olduğunuz Lifebox uygulamasıyla Turkcell’in depolama hizmetine kayıt olunuz. Kayıt işleminden sonra, yükle işaretini tıklayarak lifebox uygulamasına dosyalarınızı yükleyerek şimdiden yedekleme yapmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Lifebox Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Lifebox uygulamasını mobil cihazlarınıza indirebilmeniz için, Google Play ve Apple Store marketlerine giderek buradan Turkcell Lifebox uygulamasını indirebilirsiniz. Turkcell Lifebox uygulaması tamamen ücretsiz olmakla beraber, kullanıcıların her zaman ve her yerde yanında olacaktır.
TURKCELL DİJİTAL 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Turkcell Depolama Ücretli Midir?

Turkcell operatör şirketinin sunduğu Lifebox uygulamasıyla birçok verilerinizi ve dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz, peki bu hizmet ücretli midir? Turkcell depolama hizmeti ücretli midir? Turkcell operatörü herhangi bir kullanıcı ayrımı yapmaksızın herkese Hoş geldin diyerek toplamda 5GB’a kadar ücretsiz bir depolama alanı hizmeti sunmaktadır. Sizlerde 5GB’a kadar ücretsiz bir şekilde Turkcell depolama sistemini kullanabilirsiniz. Yok bana 5GB yetmez diyorsanız da sizlerde aşağıdaki fiyat takvimini takip edebilirsiniz.

  • 50 GB Paket (50 GB saklama alanı) – 4,99 TL/ay
  • 500 GB Paket (500 GB saklama alanı) – 12,99 TL/ay
  • 2.5 TB Paket (2,5TB saklama alanı) – 29,99 TL/ay

Ödemelerinizi güvenli ortamlardan olan Google Play market ödemeleri üzerinden ya da Apple Store market ödemelerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 5GB saklama alanı sizlere yeterli değil ise ek ücret ödeyerek ek depolama yerine sahip olabilirsiniz.
Turkcell depolama izmeti hakkında detaylı bir şekilde sormak istediğiniz bütün sorularınızı alt kısımda bulunan yorum bölümünden bizlere ileterek kısa sürede çözümlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca son olarak Turkcell operatörünün 2022 ve 2022 yıllarında geçerli olan ve olacak  kampanyasından faydalanmayı unutmayın. Turkcell Depolama Nasıl Yapılır

Turkcell Akıllı Depo Uygulamasını Nasıl Alırım?

Akıllı depo hizmetine sahip olmak yada satın almak istiyorsanız, ilk yapmanız gereken telefonunuzun sms bölümü üzerinden DEPA yazarak 2222’ye mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunun dışında www.turkcell.com.tr/akillidepo resmi internet sitesi üzerinden akıllı depo hizmetine sahip olabilirsiniz. Bu işlemler sonrası Hoş Geldin paketi olarak sizlere ücretsiz paket hediye edilmektedir. Turkcell depo kotanızın dolmasına yakın sizlere mesaj bilgisi verilmekte olup, alabileceğiniz akıllı depo paketleri aşağıda ki gibidir.

  • Mini Paket   (5 GB saklama alanı)
  • Standart Paket (50 GB saklama alanı)
  • Mega Paket (250GB saklama alanı)

Seçmiş olduğunuz paket ismini yazarak 2222’ye sms göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj örneği ;  MEGADEPO yaz 2222′ye ama gönder.