Turkcell Bedava Sms Kazanma

Turkcell Bedava Sms Kazanma

Turkcell Bedava Sms Kazanma Turkcell kullanıcılarına birçok kampanya sağlar. Ayrıca verdiği hediyeler ile bedava SMS ve internet gibi çeşitli haklardan faydalanmalarına yardımcı olur. Bu yazı içerisinde Turkcell abonelerinin turkcell bedava SMS kazanma yolları hakkında bilgi verilecektir. Aboneler bu yollardan herhangi birisini seçerek hediye kazanabilir. Hediye kazanmak için her abone, kendisine uygun olan yöntemi seçmelidir.

 Turkcell Evet SMS Kampanyası

Evet SMS Kampanyası’na sadece bir kez katılım sağlanabilir. Aboneler geçmiş zamanlarda, bu kampanyaya katılım sağlamış ise talep reddedilecektir. Evet SMS yazılarak 2222’ye kısa mesaj atılır. Talep yapıldıktan sonra başvuru onay mesajı gelecektir. Gelen mesaj ile birlikte abone, bedava SMS haklarını kullanmaya başlayabilir. Başvuru sonucunda hatta 100 ile 250 SMS aralığında hediye SMS verilir. Bu hak rastgele olarak verilir ve miktarı seçilemez.
VODAFONE BEDAVA SMS KAZANMA

Turkcell Bedava Sms Kazanma

Turkcell Bedava Sms Kazanma Kullanıcılar turkcell bedava SMS kazanma kazanmak için bazı servisleri de aracı olarak kullanabilirler. İPTAL İZİN yazılarak 2222’ye kısa mesaj olarak gönderilir. Ardından Turkcell, bir yanıt mesajı gönderecektir. Mesaja DEVAM yazılır ve 2197’ye gönderilir. Hediye SMS miktarı değişebilir ve bu hediyeler şansa bağlıdır. Ancak bu işlem sonunda abone 1000 SMS’e kadar Turkcell Bedava Sms Kazanma hediye SMS kazanabilir. Bu hak abonelere sınırlı sayıda verilir. 365 gün içerisinde sadece bir kez bu hak kullanılabilirken, başka hediye SMS imkanları da denenebilir.
GEL SMS yazılarak 2222’ye gönderilebilir. Bu işlem sonucunda Turkcell hatta 30 SMS hakkı yüklenir. Bu hediye hakkı da sadece bir kez kullanılabilir. Ayrıca abone, SMS yazıp 2222’ye gönderim sağlar ise 100 SMS hakkı da kazanabilir. Bu haklar aynı süre içerisinde kullanılabilir.

Sürpriz Nokta İle Bedava SMS Kampanyası

Sürpriz Nokta uygulaması aslında bir oyun gibi kullanılabilir. Öncelikle abonelerin telefonlarından konumlarını açmaları gerekir. Konum açıldıktan sonra Sürpriz Nokta’ya girilir ve sürpriz noktayı bulma seçeneği seçilir. Gösterilen noktaya giden abone, o noktada kendisine uygun bir hediye ile karşılaşacaktır. En kolay bedava SMS kazanma yollarından birisidir. Eşleştirmeleri yaparken aboneler hem keyifli vakit geçirir hem de çeşitli hediyeler yararlanır.

BIP İle Hediye SMS Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Kazanma BIP yeni bir uygulama olduğu için abonelerine çeşitli hediyeler vererek, kullanımını arttırmayı amaçlar. BIP bir haberleşme uygulamasıdır ve içerisinde oldukça fazla bilgi saklanabilir. BIP uygulaması içerisinde çeşitli görevler bulunur. Bu görevler, uygulamaya sponsor olan sayfayı takip etmek gibi kolay etkinlikler olabilir. Ayrıca bazı BIP paylaşımlarını beğenmek de bedava SMS kazanma şansını arttıracaktır.
TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAZANMA

Salla Kazan Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Salla Kazan uygulaması Turkcell abonelerine en çok hediyeler veren uygulamadır. Bu uygulama içerisinde kullanıcılar bedava SMS, internet ve dakika gibi haklar kazanabilirler. Uygulama, Dijital Operatörüm isimli uygulama aracılığı ile kullanılabilir.
Bu uygulama içerisinde Salla Kazan menüsü seçilir ve telefon sallanılır. Ardında uygulama kullanıcıya çeşitli hediyeler verecektir. Bütün abonelerin sadece haftada bir kez uygulamayı kullanma hakkı vardır. Ancak bazı özel şartlar içerisinde bu hak artabilir. Örneğin faturasız hatlar için TL yüklemeleri ekstra bir hak daha demektir. Bu durum sonucunda abone, haftada iki defa sallayarak kazanabilir.

GNC Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

GNC uygulaması gençlere hitap eder ve birçok hediye verir. Bu uygulama içerisinde Çatlat Oyunu bulunur ve bu oyunu oynayan kullanıcılar hediyeler kazanırlar. Haftada sadece iki gün bu oyunun oynanma hakkı vardır. Abone, oyunu oynayacağı günleri en baştan seçer ve değiştiremez. Oyun içerisinde yumurtalar bulunur ve abone yumurtalara dokunarak çatlatır. Çatlayan yumurtanın içerisinden çıkan bedava SMS hakkından faydalanabilir.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır

Turkcell abonesi iseniz bedava sms kazanmanız için bir çok kampanya mevcut olup, bu kampanyalardan kolaylıkla yararlanarak ücretsiz sms kazanarak iletişim kurmaya devam edebilmektedir. Turkcell sms nasıl kazanırım diyorsanız bu yazımız tam size göre, turkcell firması tarafından hazırlanan bedava sms kampanyaları ile hem normal günler de kazanabilmektesiniz.
Ücretsiz sms hediyeleri olduğu gibi tüm özel günlerde de turkcell bedava sms kazanmaktadır. Turkcell operatör firması tarafından kazanabileceğiniz bedava sms için ve kampanyadan yararlanmak ve aynı zaman da hangi günler de bedava sms kazanabilirsiniz aşağıda sizler için paylaşıyoruz.
Öncelikle turkcell firmasının bedava sms kazandıran numarası 2222 servis numarasıdır. Bu numara aracılığı ile aboneler ücretsiz sms kazanabilmektedir. İlk olarak telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermeniz ve bu mesajı her ay tekrar göndermeniz ardından aylık ücretsiz 50 SMS kazanmaktasınızdır.

  • YILBASI SMS
  • 23NISAN SMS
  • 19MAYIS SMS
  • KURBAN SMS
  • SEKER SMS
  • CUMHURİYET SMS

Turkcell aboneleri yine yukarı da yazmış olduğumuz günlerde yine yukarıda yazmış olduğumuz şekilde telefonlarının mesaj bölümü üzerinde 2222′ ye sms göndermelerinin ardından turkcell tarafından kullanıcıya anında bedava sms gönderilmektedir. Mevcut hattınız da kalan sms bakiyenizi öğrenmek için telefonunuzun arama bölümünden *100# numaralarını tuşlayarak bilgi alabilirsiniz.
Turkcell Bedava Sms Kazanma kazanma başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizlere iletebilirsiniz.