Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları
Neler Var?

Türk Telekom Bedava İnternet 2022 yılında yapmış olduğu yeni kampanyalar ile kullanıcılarına bedava internet dağıtır. Türk Telekom’un abone sayısı sürekli olarak artış gösterir. Bu operatör diğer operatörlere göre hem en uygun fiyatlı hem de daha fazla bedava internet veren bir şirket olarak bilinir.
Sürekli olarak internet kullanımı sağlayan kişilerin başına en çok gelen şey ise internet paketlerinin bitmesidir. Yeni internet paketlerine ödeme yapmak istemeyen hat sahipleri Türk Telekom bedava internet almak için çeşitli yöntemler denerler. Bu yazının içerisinde güncel internet fırsatları ve bedava internet paketleri yer alır.
Türk Telekom bedava internet haklarından hem faturalı hem de faturasız aboneler yararlanabilir. Bu sayede internet kazanmak için abonelere belirli şartlar sunulmaz. Güncel olan kampanyalar bu siteden takip edilebilir ve Türk Telekom üzerinden internet hakkı kazanılabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2022

Bu yazının içerisinde güncel kampanyalar ve turk telekom bedava internet kazanma yöntemleri bulunur. Bu kampanyalar içerisinde aboneler kendisine uygun olanı bulmalı ve bedava internet hakkından yararlanmalıdır. Faturalı ve faturasız hatlar için farklı bedava internet kazanma yöntemleri vardır. Her abone kendisi için uygun olan yolu tercih etmelidir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazanmak için en bilinen yöntem Sil Süpür uygulamasıdır. Bu uygulama her hafta kullanıcılarına bedava internet imkanı sağlar. Sürekli olarak bu uygulamadan internet kazanmak için, uygulamanın telefonda yüklü olması gereklidir. Bu uygulama telefona indirilir ve her hafta uygulama içerisinden hediye alınabilir. Uygulama içerisindeki hediye kampanyaları her Perşembe sabah saat 08:00’da yenilenir. Bu sayede Çarşamba bedava internet kazanılırsa, Perşembe günü de bedava internet kazanılabilir. Günler takip edilmelidir.
Sil Süpür uygulaması dahilinde Türk Telekom çeşitlilik gösteren bedava internet hakları tanımlayabilir. Bu haklar günlük, haftalık ve aylık olarak değişkenlik gösterebilir. Hakların tanımlanmasında belirli bir oran yoktur. Tamamen şansa bağlı olan bu uygulamada 30 GB’a kadar internet hakkı kazanılabilir. En az internet ise 500 MB şeklindedir.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB İnternet

Türk Telekom hem faturalı hem de faturasız abonelerine bu imkanı sağlar. Operatöre özel olan Arayanı Bil servisine abone olunur ve bu servis hatta bedava internet tanımlar. Bu servis üzerinden 1 GB internet hakkı kazanmak için sadece servise abone olunması yeterlidir. Bu servis ücretlidir ve abonelik süresi boyunca hat üzerinden belirli bir ücret tahsil edilir. Ayrıca Arayanı Bil servisine abone olunan 6 ay boyunca her ay 1 GB internet hakkı verilir. 6 ayın sonunda servis aboneliği iptal edilebilir.

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2022 Bu kampanya üzerinden faturalı hat abonesi kişiler yararlanabilir. E-Fatura bedava internet fırsatına dahil olarak aboneler 1 GB internet hakkı kazanabilirler. Bu fırsat dahilinde kişilerin E-Fatura abonesi olması gerekir. Bu servis dahilinde kişiye faturalar ya SMS ya da mail yolu ile iletilir. Bu servise dahil olan herkes 1 GB hediye internet kazanır. Fırsat dahilinde olmak için 1GB boşluk mail adresi yazılarak 3008’e gönderilmelidir. Türk Telekom’a ait her abone sadece bir kez bu kampanyadan yararlanabilir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eğer abone hala hattını 4.5G’ye geçirmedi ise bu kampanyadan yararlanabilir. Türk Telekom bedava internet kazanmak için abonesinin 4.5G’ye geçmesini talep eder. Abone, kullandığı hattı değiştirerek 4.5G’ye uyumlu bir hat alabilir ya da hattını 4.5G’ye uyumlu hale getirebilir. Bu durum dahilinde abone bir ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet kazanır. Bedava internet kazanmak için hat değişiminden sonra 4.5G boşluk 30GB yazılmalı ve 5555’e gönderilmelidir. Ardından hatta tanımlanacak 30 GB internet kullanılabilir. Bedava internetin kullanım süresi 1 ay olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası Bedava İnternet

Bu kampanya dahiline sadece Türk Telekom kadın aboneler bulunur. Kadın aboneler bir seferde yapacak oldukları 25 TL yüklemeleri ile çeşitli sosyal hesaplar için turk telekom bedava internet kazanırlar. Bu hediye internet dağılımı Twitter ve Facebook için 1 GB, WhatsApp için ayrı 1 GB olarak toplam 2 GB olarak sağlanır. Bu fırsat için 25 TL yükleme şartı aranır. 25 TL yükleme yapan aboneler SOSYAL PAKET yazarak 5555’e gönderim sağlayabilir ve bedava internetten faydalanabilir.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Mor Hediye kampanyası için faturasız hat abonesi olunması gereklidir. Faturasız hat aboneleri bu kampanya dahilinde hediye 1 GB internet kazanır. Kazanılan bu internet paketi 1 ay süresince geçerlidir. Hediye 1 GB interneti kazanmak için MOR HEDİYE yazılarak 4545’e kısa mesaj gönderilmelidir. Mesaj gönderiminden sonra gelecek onay mesajı ile 1 GB bedava internet hatta tanımlanır. Bu kampanyadan yararlanmak için tek seferde en az 25 TL ve üzerinde yükleme yapılması gerekir. 25 TL’nin üzerinde yapılan yüklemelerde bu kampanyaya katılım sağlanabilir.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Ayı dahilinde kullanıcılarına türk telekom hediye internet verir. Hat kullanıcılarının SAHUR yazarak 5555’e kısa mesaj göndermesi yeterlidir. Mesaj gönderildikten sonra Ramazan Ayı sonuna kadar geçerli 10 GB hediye internet paketi hatta tanımlanır. Bedava internet paketi kullanımı sahur saatleri içerisinde geçerlidir. Gece saat 02:000’da başlayarak 06:00’da paketin kullanımı sona erer. Ayın sonunda ise kalan haklar da silinir.

Türk Telekom 1 Mayıs Bedava İnternet

Türk Telekom özel günler içerisinde abonelerine çeşitli internet paketleri verir. 1 Mayıs günü içerisinde de kullanıcılarına hediye internet hakkı tanınır. Türk Telekom online işlemlerden giriş yapılarak bu haklardan faydalanılabilir. Uygulama telefonda yüklü değil ise Google Play Store ya da App Store’dan indirilerek uygulamaya giriş yapılabilir. Uygulama telefonda yüklü ise sadece giriş yapılması yeterlidir. 1 Mayıs günü dahilin hatta 10 GB bedava internet tanımlanır.

Türk Telekom Yükle Kazan Bedava İnternet

Bu bedava internet kampanyasından sadece faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Kullanıcıların kampanyadan yararlanmak için telefona yükleme yapmaları gereklidir. Türk Telekom aboneleri 30 TL ve üstünde yüklemelerde hediye internet kazanırlar. Yükleme online işlemlerden ya da Türk Telekom’un resmi internet sitesinden yapılır. Yükleme yapılmadan önce 1GB KAZAN yazılarak 5555’e gönderilmelidir. Yüklemenin sonrasında hediye paketi hatta tanımlanır. Hatta tanımlanan bedava internet online işlemlerden görülebilir ve kullanım miktarı takip edilebilir.

Türk Telekom 19 Mayıs Özel Bedava İnternet

Türk Telekom abonelerine verdiği bedava internet paketleri için çeşitli özel günleri de aracı olarak kullanır. 19 Mayıs için yapmış olduğu turk telekom bedava internet kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadan sadece Türk Telekom Selfy tarifelerine sahip aboneler yararlanabilir. Hat sahipleri bu kampanyadan Selfy tarifelerine geçtikleri an yararlanabilirler. Bu kampanya dahilinde tüm Selfy tarifeleri kullanıcılarına 1919 MB hediye internet verilecek. Üyeler hediye internetlerini almak için online işlemler menüsünü kullanabilecektir. Türk Telekom’un web sitesinden de hediye internet paketi alınabilir. Hatta tanımlanan bedava internetin kullanım süresi 2 gün olarak belirtilmiştir.

Türk Telekom ING Bank Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ING Bank ile yapmış olduğu anlaşma ile abonelerine bedava internet sunar. Banka ile operatör kullanıcıları arasında bazı kampanyalar mevcuttur. Türk Telekom, ING Bank uygulamasına giren ilk 15 bin abonesine 4 GB bedava internet verir. Abonelerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için ING Bank müşterisi olması gerekir. Aboneler uygulama üzerinden herhangi bir işlem yaptıkları zaman turk telekom hediye internet alırlar. Kullanıcıların hatlarına tanımlanacak olan internetin kullanım süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Prime Bedava İnternet

Türk Telekom’un bu bedava internet kampanyasını sadece Prime Ekstra aboneleri kullanabilir. Ayrıca abonenin faturalı hat kullanıyor olması gereklidir. Kampanyanın içerisinde belirlenen Prime Ekstra tarifesine geçen herkese 30 GB hediye internet verilecektir. Türk Telekom hat sahiplerinin öncelikle Prime Ekstra tarifesine geçmeleri gerekir. Bütün Prime Ekstra paketleri kampanyanın içerisinde yer alır.
Ardından atacak oldukları talep mesajı ile bedava internet başvurusu yapabilirler. PRIME SINIRSIZ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilir. Onay mesajının gelmesinin ardından hatta turk telekom 30 GB bedava internet tanımlanır. 30 GB için kullanım süresi 90 gündür. 90 günün sonunda kullanılmayan internet hakları silinir.

Türk Telekom Üniversite Öğrencilerine Destek Bedava İnternet

Karantina süreci sebebi ile öğrenciler uzaktan eğitim görürler. Türk Telekom öğrencileri düşünerek mağdur etmemek için turk telekom bedava internet hizmeti sunar. 6 GB hediye internet bütün üniversite öğrencilerinin hatlarına otomatik olarak tanımlanır. Üniversite öğrencilerinin kullanacak olduğu bedava internetin kullanım süresi 1 aydır. 1 ay sonunda kullanmayan internet silinecektir.

Türk Telekom Evde Kal Bedava İnternet

Türk Telekom abonelerine evde kaldığı süreç içerisinde turk telekom bedava internet verir. Bedava interneti almak için hat sahiplerinin online işlem menüsüne girmesi gereklidir. Online işlemler aracılığı ile hat sahipleri 4 GB internet hakkına sahip olacaktır. Ayrıca Türk Telekom aboneleri Şanslı Çark menüsüne girerek çark ile internet paketi kazanabilirler. Çark içerisinde 100 MB, 250 MB ve 1 GB olmak üzere üç ayrı bedava internet vardır.

Türk Telekom Sağlık Çalışanlarına Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyasından yararlanmak için hat sahiplerinin sağlık çalışanı olduğunu ispat etmesi gereklidir. Sağlık çalışanı ve aile hekimi olan tüm kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilir. Kullanıcılar sağlık çalışanı olduklarını belgeledikleri takdirde hediye 5 GB internet hatlarına tanımlanır. Hat sahiplerine tanınacak turk telekom bedava internetin kullanım süresi 2 aydır.

Türk Telekom’da Kalma Sözüne 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom seçili iller içerisinde yaşayan kullanıcılarına hediye 2 GB internet verir. Bu kampanya kapsamındaki şehirler Mersin, Zonguldak, Hatay, Şanlıurfa, Aydın ve İzmir olarak belirlenmiştir. Seçili illerden birisinde yaşayan kullanıcı Şanslı Tarife, Renkli Tarifeler veya Aşmayan tarifelerden birisine geçmelidir. Gerekli şartları sağlayan kullanıcı 6 ay Türk Telekom’da kalma sözü verir ise hattına 2 GB internet tanımlanır. Turk Telekom Bedava internet içerisinden kalan hak KALAN yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilerek öğrenir. Kullanıcılara tanımlanacak olan internet paketinin kullanım süresi 6 aydır.

Türk Telekom Magnum 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ile anlaşma içerisinde olan Magnum, hat sahiplerine türk telekom 1 GB bedava internet hakkı tanımlar. Hat sahiplerinin Magnum dondurma çubuğunun içerisinde yazan şifreyi web sitesi ile belirlenen adrese göndermesi gerekir. Belirtilen web sitesine girildikten sonra şifre, isim-soy isim ve hat numarası boş alanlara yazılmalıdır. Form doldurulduktan sonra kullanıcının hattına hediye 1 GB ya da 250 MB internet tanımlar. Ayrıca kullanıcılar başka hediyelere de form sayesinde sahip olabilirler.
TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI için sizlere güncel bilgi ve paketleri toplamaktayız. Tüm Öneri Görüş Ve Düşüncelerinizi Yorum Kısmında Bizlere İletebilirsiniz.
Kampanyalardan yararlanmak bedava internet kazanmak için Türk Telekom Resmi internet sitesini Ziyaret Edebilirsiniz. http://www.turktelekom.com.tr