Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet

Geçtiğimiz senelerde Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketi ile birlikte birçok kullanıcı hediye internet paketlerinden faydalanmıştı. 2018 yılında tekrardan Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketleri aktif hale gelecek mi burası biraz meçhul. 2016 yılının unutulmayacak olaylarından biri olan 2016 Türkiye askerî darbe girişimi hemen hemen herkesi çok derinden etkileşmişti. 15 Temmuz 2016 tarihinde bilindiği üzerine ülkemizde hain darbe girişiminin ardından operatörler tarafından acil destek paketleri tanımlanmıştı. Böylelikle yaşanan kargaşalarda insanlar birbiri ile rahatlıkla iletişime geçebiliyor ve o an yaşanan durumları sosyal medya da paylaşarak herkesin bilgilenmesini sağlıyordu. Peki, 2018 yılında 15 Temmuzu anmak adına Türk Telekom operatörü 15 Temmuz bedava internet paketi kampanyası sunacak mı?
Türk Telekom 15 Temmuz hediyeleri aşağıdaki gibidir.

  • 15 Temmuz 2018 tarihinde 00:00 ila 23:59 saatlerinde geçerlidir.
  • 1GB Bedava internet paketi ile 1000 dakika bedava konuşma paketi.
  • Ek olarak 5000 adet SMS hakkı ücretsiz olarak bütün Türk Telekom kullanıcılarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediye İnternet Paketi

15 Temmuz gününe sadece 1 hafta kalmış durumda, ilerleyen zamanlarda anacağımız günlerden biri olan 15 Temmuz tarihine özel şuan için Türk Telekom operatörünün adına herhangi bir kampanya bulunmamaktadır. Türk Telekom 15 Temmuz hediyeleri ile birlikte sizlerde bedava internete girmek istiyorsanız eğer ki kampanya aktif hale gelirse bütün Türk Telekom kullanıcıları otomatik olarak SMS ile bilgilendirme alacaktır.
Hattınız Türk Telekom ise ve sizlerde Türk Telekom’un 15 Temmuz tarihinde yapacağı kampanyalar hakkında bilgilenmek istiyorsanız bizleri takip edebilirsiniz.

15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası

2018 Türk Telekom 15 Temmuz hediyeleri maalesef ki şuan için aktif değil. Lakin ilerleyen zamanlarda herhangi bir kampanya düzenlenirse sizleri bu konu hakkında bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. 15 Temmuz 2018 tarihini beklemek istemiyorsanız sizlerde şuan için Türk Telekom bedava internet paketlerini deneyerek hattınıza ek internet paketinin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketlerinden önce aşağıdaki paketleri deneyerek bedava internet paketinin tadını çıkarabilirsiniz.

  1. Her Salı ve Perşembe günleri aktif olan Türk Telekom Sil Süpür kampanyasını yapıp hattınıza 30 GB’a kadar değişen internet paketlerinin veya konuşma paketlerinin tanımlanmasını sağlayın. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasından bu kampanyayı yapabilirsiniz.
  2. Bilindiği üzerine Türk Telekom operatörü tarafından tasarlanan Tambu klavyesini telefonunuza indiriniz. Uygulama içerisinde yer alan hediye kodunu sizlerde 4545’e kısa mesaj göndererek 1 aylık 1GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.
  3. Türk Telekom’da halen aktif olan ve ücretsiz olarak bütün kullanıcıların faydalanabileceği bir diğer paket ise SOSYAL PAKET kampanyasıdır. Bu paketi yapabilmek için sizlerde SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.