Torium AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Torium AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Torium AVM Saat Kaçta Açılır, Kaçta Kapanır?

Torium Alışveriş Merkezi ya da kısa adıyla Torium AVM, İstanbul ilimizde Beylikdüzü ve Bağcılar arasında, Haramidere E-5 karayolu üzerinde yer almakta olan ülkemizin en büyük ve en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Torium AVM içinde 180’i aşkın mağaza yer almaktadır. Peki Torium AVM sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Torium AVM çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Torium AVM Çalışma Saatleri 2018

Torium Alışveriş Merkezi haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) hizmet vermektedir. Torium AVM her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşamları da saat 22:00’de kapanmaktadır.
Torium AVM Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Torium AVM sabah saat 10:00’da açılır.
Torium AVM Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Torium AVM akşamları saat 22:00’a kadar hizmet vermektedir.
Torium AVM Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Torium AVM, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Ancak dini bayramlarda ve 1 Ocak gününde öğleden sonra yani saat 13:00’de açılmaktadır. Bunun dışında ise 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15  Temmuz gibi resmi tatil günlerinde standart çalışma saatleri içinde hizmet sunmaktadır.
Bu yazımızda Torium AVM çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan ( 0212 699 90 50 ) üzerinden dile getirebilirsiniz.