T-Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

T-Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Turkland Bank A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile T-Bank, 1985 senesinde İstanbul ilimizde kurulmuş olan özel bir bankadır. Banka günümüzde özellikle kurumlara ve KOBİ’lere yönelik olarak çalışmaktadır.  Bankanın Seyhan, Adana, Bakanlıklar, Ankara, Yenimahalle, Antalya, Manavgat, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, Alsancak, İzmir, Kayseri, Gebze, Kocaeli, İzmit ve Konya gibi il ve ilçelerimizde şubeleri bulunmaktadır.  Peki T-Bank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımız devamında T-Bank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

T-Bank Çalışma Saatleri 2017

T-Bank şubeleri hafta içi sabah saat 09:00’da açılmakta olup, akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Şubeler ayrıca saat 12:30 ile 13:30 arasında da öğle arası sebebi ile kapalıdır. T-Bank çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.
T-Bank Saat Kaçta Açılıyor : T-Bank şubeleri hafta içi sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlar.
T-Bank Saat Kaçta Kapanıyor : Bankanın şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) saat 17:00’de kapanır.
T-Bank Öğle Arası Tatili Ne Zaman : T-Bank şubelerinde 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle arası tatili uygulanmaktadır. Banka bu süreç zarfında kapalıdır.
T-Bank Hafta Sonu Açık Mı : T-Bank şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu hizmet vermezler. Bazı bankalar, bazı şubelerini hafta sonu da açık tutarak, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap vermek isteseler de, T-Bank hafta sonu çalışmamayı tercih etmiştir. T-Bank müşterileri işlemlerini hafta içi ve mesai saatleri içerisinde halletmek durumundadırlar.
T-Bank Bayramda Açık Mı : T-Bank şubeleri Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi çeşitli resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir yani kapalıdır.
Para transferi, şifre işlemleri, kart kayıp çalıntı bildirimi, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, borç sorgulama, bakiye görüntüleme gibi çeşitli finansal işlemlerinizi ise bankanın şubelerine gitmenize gerek kalmadan İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı ya da 7 gün 24 saat açık olan bankanın ATM’lerinden dilediğiniz zaman halledebilirsiniz. Bu yazımızda T-Bank şubelerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi bankanın çağrı merkezi telefon numarası olan “444 82 65” üzerinden de dile getirebilirsiniz.