Sea Life Akvaryum Çalışma ve Ziyaret Saatleri

Sea Life Akvaryum Çalışma ve Ziyaret Saatleri

Sea Life Akvaryum Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

İstanbul Sea Life Akvaryum, İstanbul Bayrampaşa’da Forum İstanbul adlı alışveriş merkezi bünyesinde yer alan İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük akvaryumudur. 8 bin metrekarelik alana kurulmuş olan Sea Life Akvaryum içinde 80 metrelik cam su altı gözlem tüneli ile dünyanın en büyük akvaryumları arasında kendisine yer edinmeyi başarmıştır.  Turkuazoo İstanbul Akvaryum Sualtı Dünyası, 270 derecelik bir açıyla ziyaretçilerine aralarında köpek balıklarının, vatozların, ahtapotların ve deniz kaplumbağalarının ender türlerinin bulunduğu 10 bini aşkın deniz canlısını inceleme imkanı sunar. Peki İstanbul Sea Life Akvaryum sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İstanbul Sea Life Akvaryum çalışma saatleri, mesai saatleri ve ziyaret saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İstanbul Sea Life Akvaryum Çalışma Saatleri 2018

Sea Life İstanbul haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açıktır. Çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklılık göstermektedir.

  • Haftaiçi :10.00 -19:00 (son biletleme : 18:00)
  • Haftasonu: 10.00-20:00 (son biletleme 19:00)

Sea Life Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Sea Life Akvaryum sabahları saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Sea Life Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Sea Life Akvaryum hafta içi saat 19:00’da ve hafta sonu da saat 20:00’de kapanmaktadır.
Sea Life Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Sea Life akvaryum hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir.
Sea Life Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Sea Life, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de ziyaretlere açıktır. Ancak bayram tatilleri ve yılbaşında açılış ve kapanış saatlerimiz değişiklik gösterebilir. Değişiklik gösteren saatleri yine www.mesaisaatleri.org İnternet adresimiz üzerinden paylaşacağız.
Bu yazımızda Sea Life Akvaryum çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 3 253” üzerinden dile getirebilirsiniz.