Samsung Galaxy Z Fold 4 Depolama ve Renk Seçenekleri

Samsung Galaxy Z Fold 4 Depolama ve Renk Seçenekleri
Samsung Galaxy Z Fold 4 hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylarda cihazın renk ve depolama seçeneklerini görüyoruz.
Son zamanlarda yeni teknolojilerle birlikte birbirinden farklı akıllı telefonlar görebiliyoruz. Örneğin, geçtiğimiz senelerde karşımıza katlanabilir telefonlar çıkmıştı. Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3, bu katlanabilir telefonlar arasında bulunuyor. Bu cihazların belli aralıklarla yeni bir modeli piyasaya sürülüyor.
Galaxy Z Fold 3’ün devamı olan Galaxy Z Fold 4’ünde yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Tanıtıma kısa bir süre kala cihaz hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu kez ortaya çıkan bilgiler arasında cihazın depolama ve renk seçenekleri bulunuyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

Yeni Samsung Galaxy Z Fold 4 fiyat konusu henüz resmi olarak belli değil. Cihaz tanıtılmadığı için Samsung Z Fold 4 özellikleri ve fiyatı konusunda henüz resmi bir bilgi bulunmuyor. Ancak cihazın özellikleri hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz dönem cihazın birçok özelliği ortaya çıkarılmıştı. Sızdırılan bilgilere göre cihazda Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti bulunuyor. Bu işlemci güncel olarak en güçlü mobil işlemciler arasında bulunuyor. Ayrıca yine sızdırılan bilgilere göre cihazın arka ana kamerası 50 megapiksel olacak gibi gözüküyor.
Üstelik bu kameraya 12 megapiksel çözünürlüğünde 2 kameranın daha eşlik etmesi bekleniyor. Ancak bu kısımda son olarak cihazın henüz resmi olarak tanıtılmadığını ve bu özelliklerin değişiklik gösterebileceğini belirtmemizde fayda var.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Ne Zaman Çıkacak ?

Galaxy Z Fold 4’ün ne zaman tanıtılacağı ve piyasaya süreceği de büyük bir merak konusu. Bazı kaynaklara göre Galaxy Z Fold 4, 10 Ağustos tarihinde Samsung tarafından resmen tanıtılacak. 26 Ağustos tarihindeyse piyasaya sürülerek kullanıcılarla buluşturulacak. Bu tarihlerin resmi olmadığını ancak söylentilerin bu yönde olduğunu belirtmemizde fayda var.

Galaxy Z Fold 4 Renk ve Depolama Seçenekleri Neler?

Ünlü analist Evan Blass, yaptığı paylaşımla Galaxy Z Fold 4’ün renk ve depolama kapasitesi seçeneklerini ortaya çıkardı. Sızdırılan bilgilere göre cihaz, bej, bordo kırmızı, gri yeşil ve phantom siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle gelecek.
Ayrıca yine aynı bilgilere göre cihazda 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama kapasitesi seçenekleri bulunacak. Daha önce sızdırılan bilgilere göre cihazın 1 TB depolama seçeneğine sahip olacağı söyleniyordu.
Ancak ortaya çıkan son bilgilerde böyle bir seçenek görülmüyor. Paylaşımı yapan Evan Blass, 1 TB depolama kapasitesinin olmayabileceğini veya bu seçeneğin bazı pazarlarla sınırlı olabileceğini söylüyor.
Samsung Galaxy Z Fold 4 hakkında ortaya çıkan bazı detaylar şimdilik bu şekilde oluşuyor. Yeni cihazın Z Flip 4 ile birlikte önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılması bekleniyor.