Pupa Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Pupa Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Pupa Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Pupa, ülkemizde faaliyet göstermekte olan en yaygın Apple Premium Reseller olarak öne çıkmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile her geçen gün daha da büyüyen ve tercih edilir bir marka olan Pupa, hali hazırda 7 şehirde 11 mağazası ve 9 şehirde 11 yetkili servisi ile Apple seven müşterilerine hizmet vermektedir. Pupa, Ataşehir’deki Genel Merkezinde yer alan profesyonel kadrosuyla inovatif çözümler üreten Pupa Bilişim A.Ş; eğitim kurumlarına özel projeler geliştiren Pupatech, kurum ve kuruluşlara özel ayrıcalıklı kurgular sağlayan Pupa Kurumsal, her zaman en yakınınızda olan Pupa Center uygulaması ile yoluna devam ediyor. Peki Pupa mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Pupa çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Pupa Çalışma Saatleri 2018

Pupa mağazaları alışveriş merkezleri içerisinde konumlandırılmıştır. Hali hazırda İstanbul ilimizde yer alan Akmerkez, Aqua Florya, Caddebostan, İstinye Park mağazaları, Kayseri ilimizde Kayseri Forum mağazası, Samsun ilimizde Samsun Piazza mağazası, Eskişehir’de Espark Eskişehir mağazası, Bursa ilimizde Bursa Korupark mağazası, Gaziantep ilimizde Gaziantep Forum mağazası ve İzmir ilimizde Mavibahçe ile Agora’da bulunan mağazaları bulunmaktadır. Tüm bu mağazalar sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Pupa çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise yazımız devamında yer almaktadır.
Pupa Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Pupa mağazaları sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Pupa Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Pupa mağazaları akşamları saat 22:00’de kapanır.
Pupa Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Pupa mağazaları tıpkı hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) gibi hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir.
Pupa Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Pupa, arefe günü, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayram tatillerinde açıktır. Ancak mağazalar bayramın ilk günü öğleden sonra açılır. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.
Pupa Genel Merkez Çalışma Saatleri : Ataşehir’de bulunan Puna genel merkezinin çalışma saatleri diğer mağazalara göre farklıdır. Burası sadece hafta içi hizmet verir ve sabahları saat 09:00’da açılıp, akşamları saat 18:00’de kapanır.
Pupa Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Pupa çağrı merkezi de tıpkı genel müdürlük gibi sadece hafta içi ve saat 09:00 ile 18:00 arasında hizmet verir.
Bu yazımızda Pupa çalışma saatleri yani açılış saatleri ile kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 250 7 87” üzerinden dile getirebilirsiniz.