Pubg Mobile Bedava UC kodları 2022

Pubg Mobile Bedava UC kodları 2022

Tekyedi ailesi olarak sizlere Pubg Mobile bedava UC kodu paylaşıyoruz. Vereceğimiz ücretsiz uc kodları sayesinde oyun içi alışverişlerinizde işinize yarayacak kozmetik ürünlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca bu kodlar resmi Facebook hesabı ve site üzerinden verilmiş olup süreli olduğunu belirtmek isterim.
Sitemizi ziyaret eden arkadaşlarımız için Pubg Ücretsiz UC kodları kullanabilir ve süresi geçmiş kod denk gelirse sürekli güncelleneceğinin haberini vermek istiyorum. Oyunda kostüm ve sandık açmayan kalmayacak.
Eğer hızlı bir şekilde Bedava uc kodlarına kavuşmak istiyorsanız;

TEKYEDİ.COM OLARAK SPONSORUMUZ ARACILIĞIYLA TALEP EDEN HERKESE BEDAVA UC KODLARI GÖNDERİYORUZ. BU YAZIYI SONUNA KADAR OKUYUP BASİT GÖREVİ TAMAMLAYAN HERKESE 72 SAAT İÇERİSİNDE BEDAVA UC KODLARI GÖNDERİLECEKTİR.

Pubg Mobile Ücretsiz UC Kodları

Sitemize uğrayıp Pubg Mobile ücretsiz UC arayışında iseniz doğru yere geldiniz demektir. Sizlere belirli sürelerde dağıtacağımız Bedava uc kodu 2022 ile oyunda görev kartı alabilir veya çıkartma, silah kaplaması yada kostümler alabilirsiniz.
SPONSORUMUZ TARAFINDAN GÖNDERİLECEK OLAN BEDAVA UC KODU İÇİN YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY AŞAĞIDAKİ SAYFAYA GİDEREK DİABLO TARZI OYUN ÖNERSİSİNDE BULUNMAK VEYA YAZI HAKKINDAKİ FİKRİNİZİ YORUM OLARAK YAZMAK. BU İŞLEMDEN SONRA BU SAYFANIN YORUM KISMINA E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKARAK 72 SAAT İÇERİSİNDE BEDAVA UC KODUNUZU ALABİLİRSİNİZ.
Bu sayfaya giderek yukarıda belirttiğimiz gibi Diablo tarzı oyunlar önerisinde bulunmak veya yazı hakkında yorumunuzu bırakın: https://www.tekyedi.com/diablo-tarzi-oyunlar/
Ardından bu sayfanın altındaki yorum kısmına mail adresinizi bırakın ve uc kodunuza kavuşun ?
Biliyorsunuz ki Pubg oyununda UC olmadan kolay kolay kostüm gibi kozmetik ürünlerin sahibi olmak neredeyse zor. Oyunun basit görevler ile verdiği sandıkları açtığımızda bir çoğumuz hayal kırıklığı yaşıyoruz. Neden herkesin en iyi Pubg Mobile kostümü yada Silah kaplaması veya Uçak kaplaması olmasın ki.
Dikkat edilecek bir husus var oda vereceğimiz kodları daha önce Facebook hesabımızdan da paylaşmış olmamız. Kodları deneyin eğer kullanılmış yada geçerliliği dolmuş ise ara ara yeniden sitemizi kontrol edip Pubg Mobile Güncel UC kodları paylaştığımızda yeniden deneme şansını elde edebilirsiniz.
H2JKS-PKJ3H-YUBHY
9H3S3-YERPX-PCXZ3
U7QSZ-FXGKR-J5NGB
GJVM9-CKCS-CKSAP
B4WYJ-74ZYP-SN8M
K8VBU-9H5TH-VB3NM
J2UHY-JEGE8-24PF6