PTTCELL Bedava İnternet

PTTCELL Bedava İnternet

Kısa süre içerisinde adından bahsettirmeyi başaran PTTCELL operatörü, sunduğu kampanyalar sayesinde müşteri sayısını artırmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda her operatör tarafından sunulan bedava internet kampanyaları sayesinde abonelerine ücretsiz internet imkanını sunan operatörler arasına PTTCELL’de eklendi. Pek çok PTTCELL abonesi PTTCELL Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? diye araştırmaya başlamıştır.
Bir operatörden hat almak için bazı prosedürlere tabii tutulsanız da PTTCELL abonesi olmak için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca kimliğinizle beraber PTT şubelerine giderek alacağınız PTTCELL hattınızı ister faturasız isterde faturalı alarak hemen kullanabilirsiniz. PTTCELL tarafından hem faturalı hem de faturasız müşterilerine sunulan PTTCELL Bedava İnternet kampanyaları nelerdir? PTTCELL Bedava Dakika Nasıl kazanılır?

PTTCELL Bedava İnternet Kazanma

PTTCELL Bedava İnternet Kazanma konusunda araştırma yapan kişiler arasında yer alıyorsanız eğer sizlere konuyla alakalı bilgi vermek istiyoruz. PTTCELL tarafından faturalı hatlara özel olarak sunulan kampanyalar vardır. Faturalı hatlara özel olarak sunulan Muhteşem 1 GB kampanyasına aylık 3 TL ödeyerek 1 GB internet sahibi olabilirsiniz. Hattınıza tanımlanacak olan 1GB İnternet paketi 1 ay boyunca geçerlidir.
Muhteşem 1 GB paketinden yalnızca Beklenen Tarifeler ve Yeni Dünya Mini Tarifesi içerisinde yer alan kişiler yararlanacaktır. Paketten yararlanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek MUHTESEM yazıp 1788’e mesaj atabilirsiniz. Ayrıca *120# tuşlayarak paketi anında satın alabilirsiniz.

PTTCELL Uygun Tarife Kampanyası İle 2 GB İnternet Kazanma

PTTCELL abonelerine sunulan hizmetlerden biri de PTTCELL Uygun Tarife Kampanyası olmaktadır. Bu kampanya sayesinde aylık bedava 2 GB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Size uygun olan her hangi bir tarifeye geçtiğinizde 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Yeni Hat Alana 8 GB İnternet

PTTCELL Ücretsiz İnternet kampanyalarından biri de Yeni hat alan kişilere sunulan kampanyalardır. Bildiğiniz üzere yeni hat aldığınız takdirde sizlerden 110 TL hat ücreti alınacaktır. Yeni hat alan kişilere ilaveten 8 GB internet, 750 Dakika ve 750 SMS bedava verilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek PTTCELL BONUS yazıp 1788’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

4.5G Uyumlu Hat Alana 30 GB İnternet Bedava!

SIM Kartını 4.5G uyumlu hatta taşıyan kişilere 1 ay boyunca geçerli olmak üzere 30 GB internet verilecektir. Herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadan hattınızı 4.5G uyumlu hatla değiştirdiğinizde bu internetten yararlanabilirsiniz.

PTTCELL Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

PTTCELL ücretsiz internet kampanyaları arasında bulunan 1 GB ve 2 GB internet kazanmak için PTTCELL’de 12 ay kalma sözü vermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca 12 ay boyunca Ek 1 GB internet paketinden faydalanabilirsiniz.

PTTCELL Faturalı ve Faturasız Ücretsiz İnternet

Türk Telekom alt yapısından faydalanan PTTCELL abone sayısını giderek artırmak için yeni abonelerine özel olarak yeni kampanyalar hazırlıyorlar. Bu kampanyalardan biri de SUPER 1 GB internet paketi olmaktadır. 10 TL karşılığında alacağınız bu paketi satın almak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek SUPER1GB yazıp 1788’e mesaj atabilirsiniz.
PTTCELL Faturalı ve Faturasız hat sahiplerine sunulan bir diğer kampanya ise haftalık 250 MB olmaktadır. Hattınız üzerinden ASIMSIZ 250MB yazıp 1788’e mesaj attığınız takdirde yalnızca 5 TL karşılığında haftalık bu internetten faydalanabilirsiniz.

PTTCELL Bedava İnternet Hilesi

Pek çok kişinin merak ettiği PTTCELL Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını sizlere vermek istiyoruz. Baştan şunu söylemek istiyoruz ki aslında böyle bir hile yoktur. Yalnızca kolay yoldan internet kazanma yolları vardır. Siz değerli PTTCELL aboneleri de bedava internetten faydalanmak için bedavainternetin.com üzerinden bedava internet veren kampanyaları takip edebilirsiniz.