Pizza Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Pizza Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Pizza Pizza, Abbas Türker tarafından İzmir ilimizde kurulan, yoğun talep üzerine franchising sistemi ile farklı noktalarda yeni restoranlar açarak pizza restoranlar zinciri haline gelen bir kuruluştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyüyen Pizza Pizza, günümüzde 200’den fazla şubesinde çok sayıda çalışanı ile hizmet vermektedir. Peki Pizza Pizza şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık? Yazımız devamında Pizza Pizza çalışma saatleri, mesai saatleri ve servis saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk.

Pizza Pizza Çalışma Saatleri 2018

Pizza Pizza şubeleri genel itibariyle sabah saat 10:30‘da açılmakta ve akşam saat 23:00‘de kapanmaktadır. Pizza Pizza şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri de aynı mesai saatleri içerisinde hizmet verirler. Ancak bazı şubelerinin çalışma saatleri farklıdır. Bu sebepten dolayı doğru bilgiye ulaşmak için BURADAN en yakın Pizza Pizza uygulamasına girmenizin ardından il ve ilçe seçimi yapmalı ardından da “Şube Bilgileri” kısmına giriş yapmalısınız. Bu sayede ilgili şubenin sabah saat kaçta açıldığını ve akşam saat kaçta kapandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Pizza Pizza çalışma saatleri hakkında sık sorulan soruları aşağıda derledik.
Pizza Pizza Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Genel itibariyle çoğu Pizza Pizza şubesi sabah saat 10:30’da açılır.
Pizza Pizza Şubeleri Saat Kaçta Kapanıyor : Pizza Pizza şubeleri genel olarak akşam saat 23:00’de kapanmaktadır.
Pizza Pizza Hafta Sonu Açık Mı : Tüm Pizza Pizza şubeleri hafta içi ve hafta sonu güncel çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedirler.
Pizza Pizza Bayramda Açık Mı : Kuruluş Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram günleri ile 1 Ocak, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Şubeleri yılın 365 günü açıktır.
Pizza Pizza Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Pizza Pizza müşteri hizmetleri telefon numarası olan “44 44 500” kurumun çalışma saatleri ve aynı zamanda servis saatleri olan 10:30 ile 23:00 arasında hizmet vermektedir.
Bu yazımızda Pizza Pizza çalışma saatleri ve mesai saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi “0232 853 70 70” şikayet istek ve görüş hattı üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz.