Passolig Gişelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Passolig Gişelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Passolig Gişeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Passolig, taraftarların sevdikleri ile beraber güven içerisinde stadyumlara girebilmelerini sağlayan bir e-bilet sistemidir. Geçtiğimiz senelerde uygulamaya koyulan sistem sayesinde profesyonel liglerde mücadele eden takımları izlemek, kombine almak için passolig kart sahibi olmanız gerekmektedir. Bu kartlarınızı İnternet ortamından online olarak temin edebileceğiniz gibi passolig gişeleri vasıtası ile de alabilirsiniz. Peki passolig gişeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Passolig gişelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Passolig Gişeleri Çalışma Saatleri

Passolig gişeleri hafta içi sabah saat 07:00’de açılmakta ve akşam saat 19:00’da kapanmaktadır. Ancak passolig stad gişelerinin çalışma saatleri daha farklıdır. Passolig stad gişeleri genel itibariyle haftanın 7 günü hizmet vermektedir ve maç günleri maç saatine kadar açık tutulmaktadır. Ancak bu stad gişelerinden hafta sonu ve maç günleri passolig kartı satış veya başvuru işlemleri alınmaz, sadece bilet satışı gerçekleştirilir. Şayet passolig kartı başvurusu yapacaksanız hafta içi mesai saatleri içerisinde bu gişelere müracaat etmeniz gerekmektedir. Passolig gişelerinin çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise haberimiz devamında yer almaktadır.
Passolig Gişeleri Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Passolig kart satış noktaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) saat 07:00’de hizmet vermeye başlamaktadır.
Passolig Gişeleri Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Passolig gişeleri akşam saat 19:00’a kadar hizmet sunar. Ancak stad gişeleri maç günlerinde maç saatine kadar açık tutulmaktadır.
Passolig Gişeleri Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Passolig gişeleri genel itibariyle hafta sonu çalışmaz. Ancak stad gişelerinde durum farklıdır. Stad gişeleri, Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır. Harici olarak da maç günleri maç saatine kadar açıktır.
Passolig Gişeleri Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Passolig gişeleri, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Ancak stad gişeleri şayet bu günlerde maç varsa açık tutulmaktadır.
Passolig Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Passolig çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 724 33 44” haftanın 7 günü sabah 07:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.
Bu yazımızda Passolig çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.