Oruç Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Oruç Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Oruç Market Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Oruç Market, İstanbul ilimizde uzun yıllardır hizmet vermekte olan, ucuz ve kaliteli ürünlerin satışının yapıldığı bir marketler zinciridir. Hali hazırda; İçmeler, Ataşehir, Bostancı, Çekmeköy, Cevizli, Darıca, Dudullu, Maltepe, Pendik, Sarıgazi, Soğanlık, Sultanbeyli, Tuzla, Yayla gibi semtlerde bulunmaktadır. Oruç Market büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açmak adına var gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Peki Oruç Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Oruç Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak verilmiştir.

Oruç Market Çalışma Saatleri 2018

Oruç Market şubeleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar ) hizmet vermektedir. Oruç Market şubeleri sabah saat 08:30’da açılır ve akşam saat 10:30’da kapanır. Oruç Market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.
Oruç Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Oruç Market şubeleri her sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Oruç Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Oruç Market şubeleri akşam saat 10:30’a kadar açıktır.
Oruç Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Oruç Market şubeleri sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.
Oruç Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Oruç Market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.
Bu yazımızda Oruç Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun Genel Müdürlük çağrı merkezi telefon numarası olan “0216 398 07 74” üzerinden dile getirebilirsiniz.