Oppo A17 Özellikleri ve Görselleri Ortaya Çıktı

Oppo A17 Özellikleri ve Görselleri Ortaya Çıktı
Giriş seviye Oppo A17 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylarla birlikte yeni telefonun işlemcisi de belli oldu.
Çinli şirket Oppo, yeni cihazlarla karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Giriş, orta ve üst segment cihazlar piyasaya süren şirket, yeni bir cihazın tanıtımına hazırlanıyor. Yeni tanıtılacak cihazın giriş seviye bir cihaz olacağını söylememiz pek yanlış olmaz.
Cihazın özellikleri henüz resmi olarak belli olmadı. Ancak A17’nin bazı özellikleri ve görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylarla birlikte cihazın hangi renk seçenekleriyle geleceği ve işlemcisi de belli oldu. Yeni cihazda giriş seviye MediaTek yonga seti bulunacak gibi gözüküyor. Cihaz hakkında sızdırılan detaylar yazımızda…

Oppo A17 Teknik Özellikleri ve Görselleri

Yakında tanıtılması beklenen yeni Oppo A17 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Bu da cihaz hakkında daha fazla fikir olabilmemizi sağlıyor. Ortaya çıkan detaylara göre cihazda MediaTek Helio G35 yonga seti bulunuyor. Bu yonga setinin giriş seviye cihazlarda oldukça fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Birkaç sene önce tanıtılan işlemci, günümüzde hala yeni telefonlarda kullanılmaya devam ediyor.
İşlemcinin yanı sıra ortaya çıkan detaylar A17’de 5.000 mAh kapasitesinde bir batarya bulunacağını söylüyor. Ayrıca söylentilere göre cihazda 64 GB depolama kapasitesi bulunacak. 64 GB kapasitenin günümüz için pek yeterli olmadığını söyleyebiliriz. Ancak A17’nin giriş seviye bir cihaz olduğunu düşünürsek 64 GB tercihi pekte şaşırtıcı görünmüyor.
Cihazın sızdırılan görsellerine baktığımızdaysa ilk olarak renk seçenekleri dikkatimizi çekiyor. Görsellere göre A17’de açık mavi, turuncu ve lacivert olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Ayrıca görsellere baktığımızda cihazın arka kısmında ikili kamera kurulumu görüyoruz. Ön tarafa baktığımızdaysa ekranın orta üst kısmında ufak bir çentik gözümüze çarpıyor. Bu çentiğin içinde öz çekim kamerası yer alıyor.
Bu kısımda son olarak A17 fiyatına da kısaca değinmek istiyoruz. Bu telefon resmi olarak tanıtılmadığı için henüz fiyatı bilinmiyor. Ancak söylentilere göre cihazın oldukça uygun bir fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kısacası A17, bütçe dostu bir cihaz olarak karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Oppo A17 Ne Zaman Çıkacak?

Yeni A17’nin tanıtım tarihi henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak bu cihazın tanıtımına oldukça kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Hatta cihazın bu ay içerisinde tanıtılması bile pek sürpriz olmayabilir. Yani aslında A17’nin eylül ayı sonlarında veya ekim ayı içerisinde tanıtılabileceğini söylememiz pek yanlış olmaz gibi gözüküyor. Ancak tabii ki resmi tanıtım tarihi henüz bilinmediği için bu konuda net bir şekilde yorum yapmamız pek doğru olmaz.
Yazımızda sızdırılan bazı Oppo A17 görselleri ve özelliklerinden bahsetmeye çalıştık. Yazımızda son olarak A17’nin Oppo A16 modelinin devamı niteliğinde piyasaya sürüleceğini belirtmemizde fayda var.