Öğrenci İşleri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Öğrenci İşleri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Öğrenci İşleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Öğrenci işleri üniversitelerde eğitim görmekte olan öğrencilerin neredeyse merkezi konumundadır. Öğrenci işleri; ders kayıt işlemleri, diploma işlemleri, bilgi güncelleme veya öğrenci belgesi alma gibi çok sayıda işlem için görevlendirilmiştir. Peki üniversitelerdeki öğrenci işleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Öğrenci işleri çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Öğrenci İşleri Çalışma Saatleri 2018

Üniversitelerde bulunan öğrenci işleri hafta içi hizmet vermektedir. Öğrenci işleri sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 17:00‘de kapanmaktadır. Ayrıca saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında da öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Çoğu öğrenci işlerinin çalışma saatleri belirttiğimiz gibidir. Ancak bazıları seyrek de olsa saat 16:00’da kapanır.
Öğrenci İşleri Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Öğrenci işleri sabah saat 08:30’da çalışmaya başlamaktadır.
Öğrenci İşleri Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Öğrenci işleri akşam saat 17:00’ye kadar hizmet verir.
Öğrenci İşleri Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Öğrenci işleri saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır.
Öğrenci İşleri Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Öğrenci işleri, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmaz. Öğrenci işleri sadece hafta içi hizmet verir.
Öğrenci İşleri Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Öğrenci işleri, Ramazan Bayramı Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, Arefe günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.
Bu yazımızda öğrenci işleri çalışma saatleri yani açılış saatleri, kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.