Odeabank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Odeabank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak kurulan anonim bir şirkettir. Odeabank, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde 50’yi aşkın şubede, 2 bini aşkın personeli ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Peki Odeabank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Odeabank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Odeabank Çalışma Saatleri 2018

Odeabank şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılmakta olup, akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Odeabank şubeleri ayrıca 12:30 ile 13:30 arasında da öğle tatili arasına girmektedir ve bu süreç zarfında şubeler kapalıdır. Odeabank çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıdadır.
Odeabank Saat Kaçta Açılıyor : Bankanın şubeleri hafta içi her gün sabah 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Odeabank Saat Kaçta Kapanıyor : Odeabank hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) saat 17:00’da kapanmaktadır.
Odeabank Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Odeabank saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında 1 saatlik süre boyunca öğle tatili sebebi ile kapalıdır.
Odeabank Hafta Sonu Açık Mı : Odeabank şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu hizmet sunmazlar. Bazı bankaların, bazı şubeleri hafta sonu da, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için açık olsa da Odeabank hafta sonu çalışmamayı tercih etmiştir. Odeabank müşterileri bankanın şubelerinden sadece hafta içi ve mesai saatleri içerisinde hizmet alabilirler.
Odeabank Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Odeabank, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatil günlerinde hizmet vermez yani kapalıdır.
Odeabank Genel Müdürlük Çalışma Saatleri : “Odeabank Genel Müdürlük Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 Kat:33-40 34394 Şişli / İstanbul” adresinde yer alan Odeabank Genel Müdürlüğü yine banka şubeleri ile aynı saatler aralığında yani 09:00 ile 17:00 aralığında çalışmaktadır.
Odeabank Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Kurumun müşteri hizmetleri telefon numarası olan ” 444 8 444″ 7 gün 24 saat boyunca açıktır. Yani istediğiniz zaman, istediğiniz saatte müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.
Harici olarak EFT, Havale, kart şifresi değiştirme, bakiye sorgulama, borç ödeme, borç sorgulama, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu gibi çok sayıda işleminizi bankanın şubelerine gitmeden İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı veya çağrı merkezini arayarak halledebilirsiniz. Bu yazımızda Odeabank şubelerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.