Occasion Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Occasion Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Occasion Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Eren Grubu, farklı sektörlerde elde ettiği başarılarını perakende alanında da devam ettirmek amacıyla, 1990 yılında Fransız Devanlay Grubu ile ortaklığa gitti ve bu sayede Occasion markası doğmuş oldu. Occasion mağazalarında Eren Perakende bünyesindeki markaların seri sonu ürünlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Peki Occasion mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Occasion çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Occasion Çalışma Saatleri 2018

Occasion şubeleri ülkemizde alışveriş merkezlerinin içerisinde konumlandırılmış durumdadır. Occasion mağazaları sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 22:00’de kapanır. Occasion çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise yazımız devamındadır.
Occasion Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Occasion şubeleri sabahları saat 10:00’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.
Occasion Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Occasion şubeleri akşamları saat 22:00’a kadar açık durumdadır.
Occasion Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Occasion mağazaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da açıktır.
Occasion Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Occasion mağazaları; arefe günü, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini tatil günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır. Fakat dini bayramlarda bayramın ilk günü öğleden sonra açılır.
Bu yazımızda Occasion outlet çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 37 36” üzerinden dile getirebilirsiniz.