N Kolay Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

N Kolay Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

N Kolay Sabah Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

N Kolay Ödeme Kuruluşu A.Ş. kısaca bilinen adıyla N Kolay, Aktif Yatırım Bankası bünyesinde kurulmuş olan bir ödeme kuruluşudur. N Kolay’da fatura ödeme, para transferi yapmak, kredi kartı borcu ödemek, GSM TL yüklemek, maç bileti bedeli ödemesi yani passolig bilet ödemesi gibi çeşitli işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  N Kolay ülkemizin çoğu noktasında binlerce ödeme merkezi yani bayiliğe sahiptir. Peki N Kolay ödeme merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? N Kolay çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

N Kolay Çalışma Saatleri 2018

N Kolay fatura ödeme merkezleri ya da bayileri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) hizmet vermektedir. N Kolay ödeme merkezleri bayilik olarak çalışmalarından dolayı bazı durumlarda çalışma saatleri değişse de genel itibariyle sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 20:30’da kapanmaktadır.  N Kolay işlem merkezlerinin çalışma saatleri Pazar günü ise saat 10:00 ile 19:00 arasındadır. N Kolay çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise aşağıda yer almaktadır.
N Kolay Sabah Saat Kaçta Açılıyor : N Kolay bayileri haftanın 6 günü sabah saat 08:00’de ve Pazar günleri ise saat 10:00’da açılır.
N Kolay Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : N Kolay bayileri haftanın 6 günü akşam saat 20:30’da ve Pazar günlerinde ise saat 19:00’da kapanır.
N Kolay Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : N Kolay bayileri hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.
N Kolay Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : N Kolay bayileri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda hizmet vermez. Arefe günü 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.
Bu yazımızda N Kolay çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0 850 724 77 77” üzerinden dile getirebilirsiniz.