Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Mopaş Market Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Mopaş, İstanbul, Yalova ve Kocaeli illerimizde hizmet vermekte olan bir süpermarket zinciridir.  Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Mopaş market, günümüzde çok sayıda şube sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Mopaş market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Mopaş market çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Mopaş Market Çalışma Saatleri 2018

Mopaş market şubeleri sabah saat 09:00‘da açılmakta olup, akşam saat 21:00‘e kadar hizmet vermektedir. Mopaş market haftanın 7 günü açıktır.
Mopaş Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Mopaş şubeleri her sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Mopaş Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mopaş şubeleri akşamları saat 21:00’e kadar hizmet verir.
Mopaş Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Mopaş Market sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Hafta sonu çalışma saatleri değişmez.
Mopaş Market Bayramda Açık Mı : Mopaş, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk gününde kapalıdır. Ancak arefe gününde ve bayramın diğer günlerinde açıktır. Ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde Mopaş açıktır.
Bu yazımızda Mopaş çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0216 595 40 40” üzerinden dile getirebilirsiniz.