MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MNG Kargo Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

MNG Kargo, 2003 senesinde MNG Holding tarafından kurulmuş olan ülkemizin en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. MNG Kargo’nun 900’e yakın şubesi, 7 tanesi teknolojik aktarma merkezi olmak üzere toplamda 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’den fazla personeli, 2500’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağı bulunmaktadır. MNG Kargo kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin bir ucundan diğer ucuna ayrıca dünyada 220 farklı ülkede 600 bin adrese hizmet ulaştırmaktadır. Peki MNG Kargo sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? MNG Kargo dağıtım saatleri, mesai saatleri, çalışma saatleri ve çalışma günleri ne zaman? Tüm detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri 2018

MNG Kargo şubeleri hafta içi her gün ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma ) sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. MNG Kargo şubeleri hafta sonu Cumartesi günü ise sabah saat 08:30’da açılmakta fakat saat 14:00’da kapanmaktadır. MNG kargo Pazar günü ise çalışmamaktadır ve tüm şubeleri tatildedir.
MNG Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor : Şubelerin hepsi haftanın 6 günü ( Pazar hariç ) 08:30’da açılır.
MNG Kargo Öğle Arası Tatili Ne Zaman : MNG Kargo şubelerinde öğle arası tatili bulunmaz. Kurum açılış saati ve kapanış saati arasında devamlı olarak çalışır.
MNG Kargo Şubeleri Saat Kaçta Kapanıyor : Kurumun şubeleri hafta içi 18:00’de ve Cumartesi günü 15:30’da kapanır. Pazar ise çalışmaz.
MNG Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Şubeler hafta sonunda sadece Cumartesi günü hizmet verirler. Pazar ise çalışmazlar.
MNG Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : MNG Kargo Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve  1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde çalışmazlar.
MNG Kargo Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Kargolarınızın durumu, gönderilerinize ilişkin sorularınız ve MNG Kargo’ya ilişkin diğer konular için 444 06 06 – 0850 222 06 06 Çağrı Merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Yani istediğiniz saatte çağrı merkezini arayarak sorularınızı dile getirebilirsiniz.
Bu yazımızda MNG Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru ya da sorunlarınızı veya şikayetlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi yukarıda vermiş olduğumuz çağrı merkezini arayarak da dile getirebilirsiniz.