Microsoft SwiftKey Nedir Nasıl İndirilir?

Microsoft SwiftKey Nedir Nasıl İndirilir?
Microsoft SwiftKey, yapay zekâ desteğine sahip olan mobil klavye uygulamalarından biridir. Microsoft şirketi tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan bu uygulama, kullanıcılarına oldukça önemli özellikler de sunmaktadır. Kullanıcıların yazma stillerini öğrenen SwiftKey uygulaması, aynı zamanda onlara akıllı önerilerde sunmaktadır.
Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bu klavye uygulaması, 400’ den fazla dili de destekler. Desteklenen diller arasında Türkçe’ de bulunmaktadır. Peki Microsoft SwiftKey nedir, özellikleri nelerdir, nasıl indirilir? İşte, mobil cihaz kullanıcıları tarafından merak edilen tüm bu soruların detaylı yanıtları…

Microsoft SwiftKey Nedir?

Microsoft SwiftKey, Microsoft şirketi tarafından özel olarak tasarlanan mobil klavye uygulamasıdır. Oldukça popüler olan bu klavye uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışır.

Microsoft SwiftKey Özellikleri Nelerdir?

Microsoft SwiftKey özellikleri ile oldukça dikkat çeken mobil klavye uygulamalarından biridir. Dilerseniz, popüler olan bu klavye uygulamasının tüm özelliklerini gelin yakından birlikte inceleyelim.

  • SwiftKey uygulamasında yapay zekâ desteği bulunmaktadır. Uygulama içerisinde yer alan yapay zekâ desteği sayesinde akıllı öneri sistemi de kullanıcılara sunulmaktadır.
  • Popüler klavye uygulaması, 400’ den fazla dili destekler.
  • Uygulama içerisinde kaydırarak yazma ve dokunarak yazma gibi temel özellikler de bulunmaktadır.
  • Ayrıca SwiftKey uygulamasında yazım denetimi özelliği de yer almaktadır.
  • Kullanıcılar, uygulama içerisinde yer alan özellikleri kullanarak klavyenin temasını ve boyunu değiştirebilir.
  • Tüm bunların yanı sıra popüler olan bu uygulama da Emoloji ve GİF desteği de bulunmaktadır.

Microsoft SwiftKey Klavye Güvenli Mi?

SwiftKey klavye uygulaması tamamen güvenlidir. Kullanıcılar, Microsoft şirketinin geliştirdiği bu uygulamayı Google Play mağazalarından ya da App Store mağazalarından indirebilir.

SwiftKey Klavye Uygulaması Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışmaktadır?

Microsoft şirketinin geliştirdiği SwiftKey uygulaması, Android ve İOS işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışır. Android kullanıcıları, popüler olan bu uygulamayı kullanabilmek için en az Android 5.0 sürümüne, İOS kullanıcıları ise en az İOS 11 sürümüne sahip olması gerekir.
İşletim sisteminizin sürümünü öğrenebilmek için mobil cihazınızda bulunan “Ayarlar” kısmına giriş yapabilir ve “Telefon Hakkında” bölümüne tıklayabilirsiniz. Söz konusu bölüme tıkladıktan sonra işletim sisteminizin sürümünü kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Microsoft SwiftKey İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Microsoft SwiftKey indirme işlemi için aşağıda yer alan linklere tıklayabilir ve bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft SwiftKey klavye uygulamasını indirdikten sonra mobil cihazınızın ayarlar kısmına giriş yapınız. Ardından klavye ayarları bölümünü bulunuz ve indirdiğiniz bu klavye uygulamasını seçerek aktif hale getiriniz. İndirdiğiniz bu klavye uygulamasını aktif hale getirdikten sonra, ücretsiz bir şekilde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.