Melek Falı Nasıl Bakılır, Melek Falı Nedir? | 2022

Melek Falı Nasıl Bakılır, Melek Falı Nedir? | 2022
Melek falı nasıl bakılır hiç merak ettiniz mi? Cevabınız evet ise bu yazımız tam size göre. Son dönemlerde oldukça popüler olan melek falı, tarot falı ile benzerlik göstermektedir. Gelecek hakkında bilgi veren ve meleklerden mesaj iletildiğine inanılan bu fal içerisinde 44 farklı kart bulunmaktadır.
Melek kartları olarak da adlandırılan bu kartların her biri farklı bir anlam içermektedir. Kişiler, var olan bu kartlardan bazılarını seçerek geleceklerinden haberdar olabilmektedir. Özellikle melek kartları evet hayır seçeneklerinde doğru bilgiler vermektedir. Peki, melek falı nasıl bakılır, melek falı nedir? İşte, merak edilen bu soruların adım adım detaylı yanıtları…

Melek Falı Nedir?

Melek falı, zihnimizde var olan bir soru için ya da  karar vermemiz gereken bir olgu için yol gösteren özel bir fal türüdür. Melek falının doğruluğundan yararlanabilmek için mutlaka fala odaklanmalı ve zihninizin boş olması gerekmektedir.

Melek Falı Nasıl Bakılır?

Melek falı içerisinde 44 farklı kart türü bulunmaktadır. Melek falında bulunan 44 farklı kartın her biri birbirinden farklı anlamlar içermektedir. Kişiler, fallarına bakabilmek için tek bir kart seçebilmektedir. Ayrıca, bir diğer tercih edilen yöntem ise hiç kuşkusuz 3 kart açılımıdır.

İlgili: Tarot Falı Nedir? Fal mı Yoksa Bilinçaltı Okuması mı?

Fal baktıran kişiler, yine deste içerisinde yer alan kartlardan 3 tanesini seçmekte ve fallarına baktırmaktadır. Fal bakma işleminin ardından mutlaka kartlar toplanmalı, karıştırılmalı ve tekrar ters bir şekilde yere dizilmelidir.

Melek Kartları Günah Mı?

Bilindiği üzere fal baktırmak dinimizce günah sayılan eylemlerden biridir. Bu sebepten ötürü melek kartları da fal baktırmanın içerisine girdiği için günah olarak sayılabilmektedir.

Melek Falı Ne Sıklıkla Bakılmalı?

Melek falı, mutlaka ayda 1 kez bakılmalıdır. Melek falından doğru bir sonuç alabilmek için önce zihnen ve ruhen rahatlamalısınız. Zihnen ve ruhen rahatladıktan sonra fala odaklanmalısınız. Odaklanmayı işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra 44 farklı karttan herhangi birini ya da üçünü seçerek falınıza baktırabilirsiniz.

Melek Kartı Nereden Satın Alınır?

Melek kartları, online alışveriş sitelerinden kolaylıkla ve pratik bir şekilde alınabilmektedir. 2022 Yılında melek kartı fiyatları ise ortalama 50 TL ile 200 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat, 50 TL olan kart ile 200 TL olan kart teknik açıdan aynıdır. Tek farklı ise üzerinden bulunan özel desenlerdir.
Melek falı nasıl bakılır sorusunu sizler için yukarıda kapsamlı olarak yanıtladık. Sizlerde, hazırladığımız bu içeriği inceleyerek melek falı nasıl bakılır konusu hakkında ayrıntılı fikir sahibi olabilirsiniz.