Masko Mobilya Kenti Çalışma ve Mesai Saatleri

Masko Mobilya Kenti Çalışma ve Mesai Saatleri

Masko Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Masko Mobilya Kenti, İstanbul İkitelli’de bulunan Dünyanın en büyük mobilya kentidir. 1984 yılında kurulmuş olan Masko Mobilya Kentinde 800’e yakın mağaza bulunmaktadır. İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan Masko Mobilya Kenti E-6 gişelerinin hemen yanında yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve her kesime hitap eden ürünleri ile Masko her gün çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Peki Masko Mobilya Kenti sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Masko Mobilya Kenti çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Masko Mobilya Kenti Çalışma Saatleri 2018

Masko Mobilya Kenti çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermektedir. Hafta içi her gün saat 09:00‘da açılan Masko, akşam saat 20:00‘de kapanmaktadır. Masko Mobilya Kenti hafta sonunda ise sabah saat 10:30‘da açılır ve akşam saat 20:00‘de kapanır. Masko çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.
Masko Mobilya Kenti Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Masko hafta içi her sabah saat 09:00’da ve hafta sonu saat 10:30’da açılmaktadır.
Masko Mobilya Kenti Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Masko mobilya kenti akşamları saat 20:00’de kapanır. Kapanış saati hafta içi ve hafta sonu aynıdır.
Masko Mobilya Kenti Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Masko sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.
Masko Mobilya Kenti Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Masko, arefe günlerinde Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda açıktır. Sadece bayramın ilk günü öğleden sonra hizmet vermeye başlar. Masko Mobilya Kenti 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır ve standart çalışma saatleri içinde hizmet verir.
Bu yazımızda Masko Mobilya Kenti çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden veya kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 1 675” üzerinden dile getirebilirsiniz.