Marmara Forum Çalışma ve Mesai Saatleri

Marmara Forum Çalışma ve Mesai Saatleri

Marmara Forum Alışveriş Merkezi ya da kısa adıyla Marmara Forum, İstanbul ilimizde Bakırköy ilçesi Osmaniye mahallesinde yer alan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Marmara Forum 375 bin metrekare alanı ve 135 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Marmara Forum içinde, Carrefour, Bauhaus, Decathlon, H&M, D&R gibi sayısız marka yer almaktadır. Peki Marmara Forum sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Marmara Forum çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Marmara Forum Çalışma Saatleri 2018

Marmara Forum Alışveriş Merkezi yada Marmara Forum AVM hafta içi  (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu ( Cumartesi, Pazar ) her gün  sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 22:00’de kapanır.
Marmara Forum Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Marmara Forum sabahları saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Marmara Forum Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Marmara Forum akşamları saat 22:00’de kapılarını kapatmaktadır.
Marmara Forum Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Marmara Forum, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır. Ancak Marmara Forum bayramlarda ilk gün öğleden sonra saat 14:00’de açılmaktadır.
Bu yazımızda Marmara Forum çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.