Lemar Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Lemar Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Lemar Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Lemar süpermarketler zinciri şubeleri Kıbrıs’ta bulunmakta olan bir alışveriş merkezidir. Lemar market ilk şubesini 1997 yılında açmış ve kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Günümüzde Gazi Mağusa, Girne, Lefkoşa, Güzelyurt ve İskele’de olmak üzere toplamda 5 Lemar market bulunmaktadır. Peki Lemar süpermarket sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Lemar Market çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Lemar Süpermarket Çalışma Saatleri 2018

Lemar Market şubeleri sabah saat 07:30’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Lemar Market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.
Lemar Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Lemar süpermarket sabah saat 07:30’da açılır.
Lemar Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Lemar süpermarket akşamları saat 22:00’ye kadar açıktır.
Lemar Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Lemar Market hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.
Lemar Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Lemar market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 20 Temmuz, 1 Ağustos, 30 Ağustos, 29 Ekim, 15 Kasım gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir.
Bu yazımızda Lemar Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri konusunda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0392 223 51 11 ” üzerinden kolaylıkla dile getirebilirsiniz.