LC Waikiki Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

LC Waikiki Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

LC Waikiki, kısa ismiyle LCW, yaklaşık 22.000’den fazla çalışanı ve 32 ülkede 684 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciridir. Taha Tekstil tarafından satın alındıktan sonra Avrupa’daki ilk mağazasını Romanya’da açtı. 2011 yılı itibarı ile Romanya dışında Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çin, Ermenistan, Fas, Gürcistan, Irak, İran, Kazakistan, Kıbrıs, Kırgızistan, Kosova, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Rusya, Sırbistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Ukrayna, Umman, ve Ürdün olmak üzere 31 ülkede 181 mağazası vardır. Türkiye’de ise 76 ilde 400’den fazla LC Waikiki mağazası bulunmaktadır. Peki LC Waikiki mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? LC Waikiki çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

LC Waikiki Çalışma Saatleri 2018

Ülke genelinde bulunan LC Waikiki mağazaları sabah saat 10:00‘da açılmakta ve akşam saat 21:00‘de kapanmaktadır. Ancak AVM içerisindeki LC Waikiki mağazaları, ilgili alışveriş merkezinin açılış saatleri ve kapanış saatleri içerisinde hizmet vermektedir. AVM içindeki mağazanın çalışma saatleri hakkında bilgi almak için AVM’nin kaçta açılıp, kapandığını bilmeniz gerekmektedir.
LC Waikiki Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Mağazalar sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. (AVM içindeki mağazalar hariç)
LC Waikiki Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : LC Waikiki mağazaları akşam saat 21:00’de kapanır. (AVM mağazaları hariç)
LC Waikiki Hafta Sonu Açık Mı : LC Waikiki mağazaları sadece hafta içi değil aynı zamanda da Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır. Hafta sonu mağazaların çalışma saatleri değişmemektedir.
LC Waikiki Arefe Gününde Açık Mı : LC Waikiki arefe günlerinde yani  bayramdan bir önceki günde de açıktır. Ancak bugün vatandaşlarımızın rahatça alışveriş yapmaları için yine saat 10:00’da açılmakta, fakat gece 24:00‘de kapanmaktadır.
LC Waikiki Bayramda Açık Mı : LC Waikiki mağazaları Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Fakat açılış saatleri saat 12:00’yi bulabilmektedir. Bu sebepten bayram günü alışveriş yapmak isteyen vatandaşlarımız öğleden sonra mağazalara gitmeleri gerekmektedir. Harici olarak 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 1 Ocak, 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedirler.
Bu yazımızda LC Waikiki mağazalarının çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi “(0212) 657 55 55” LC Waikiki çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de dile getirebilirsiniz.