Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Kızılay Kan Merkezleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Türk Kızılayı, bölge kan Merkezleri, kan bağış merkezleri ve mobil kan bağış araçları sayesinde ülkemizin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli olarak bağışçılardan sağlamayı hedeflemektedir.Ülkemiz genelinde 17 bölge kan merkezi, 64 kan bağış merkezi ve 150’yi aşkın mobil kan bağış aracı düzenli olarak hizmet vermektedir. Bu merkez ve birimlerde binlerce kişi çalışmaktadır. Buralarda toplanan kan daha sonra hastanelere ulaştırılır. Peki Kızılay Kan Merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kızılay Kan Merkezlerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Kızılay Kan Merkezlerinin Çalışma Saatleri 2018

Türk Kızılayı ülkemiz genelinde şubelere sahiptir. Kızılay Kan Bağış Merkezleri hafta içi saat 08:30’da açılır ve akşam saat 20:00’de kapanır. Hafta sonu ise sabah saat 11:00’de açılan kan merkezleri yine akşam saat 20:00’de kapanır. Kızılay Kan Merkezi çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.
Kızılay Kan Merkezleri Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Merkezler hafta içi sabah saat 08:30’da açılırken, hafta sonu saat 11:00’de açılır.
Kızılay Kan Merkezleri Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Merkezler akşam saat 20:00’ye kadar hizmet vermektedir.
Kızılay Kan Merkezleri Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Merkezler sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da yukarıda vermiş olduğumuz çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.
Kızılay Kan Merkezleri Bayramda Açık mı / Kapalı Mı : Kızılay Kan Merkezleri, arefe günü, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.
Ülkemizde nerelerde Kızılay Kan Bağış Merkezi bulunduğunu ve adresleri ile iletişim bilgilerini öğrenmek için BURADAN Kızılay’ın web adresini kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Kızılay Kan Merkezlerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan 168 Kızılay çağrı merkezi telefon numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.