Joker Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Joker Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Joker Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Joker, anne ve bebeklere özel envai çeşit ürünün satışının gerçekleştirildiği mağazalar zinciridir. İstanbul, İzmir, Samsun, Kahramanmaraş, Trabzon, Ankara gibi çok sayıda ilimizde Joker mağazaları bulunmaktadır. Joker büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda ilimizde yeni mağazalar açmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Peki Joker mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Joker mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak bulabilirsiniz.

Joker Mağazalarının Çalışma Saatleri 2018

Joker anne ve bebek mağazaları sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Joker mağazaları haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) hizmet vermektedir.
Joker Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Joker mağazaları sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Joker Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Joker mağazaları akşam saat 22:00’ye kadar açıktır.
Joker Mağazaları Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Joker mağazaları sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.
Joker Bayramda Açık Mı : Joker mağazaları arefe günlerinde, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.
Joker Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Joker müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 (850) 200 14 14 sadece hafta içi ve 09:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu yazımızda Joker çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.