İstanbul Akvaryum Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

İstanbul Akvaryum Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

İstanbul Akvaryum Ziyaret Saatleri

İstanbul Akvaryum, şehrin Avrupa Yakası’nda Bakırköy ilçesi Şenlikköy (Florya) mahallesi sınırları içinde bulunan bir rekreasyon alanıdır.  İstanbul Akvaryum içinde 17 bini aşkın canlı yaşam sürmektedir. İstanbul Akvaryum her gün binlerce vatandaş tarafından ziyaret edilmektedir. Peki İstanbul Akvaryum sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İstanbul Akvaryum çalışma saatleri, ziyaret saatleri ve ziyaret günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İstanbul Akvaryum Çalışma Saatleri 2018

İstanbul Akvaryum hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü ziyaret edilebilmektedir. İstanbul Akvaryum sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 20:00’de kapanmaktadır. Çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise aşağıda yer almaktadır.
İstanbul Akvaryum Sabah Saat Kaçta Açılıyor : İstanbul Akvaryum her sabah saat 10:00’dan itibaren ziyaretçilere açılır.
İstanbul Akvaryum Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : İstanbul Akvaryum akşam saat 20:00’ye kadar ziyaret edilebilir.
İstanbul Akvaryum Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : İstanbul Akvaryum tıpkı hafta içinde olduğu gibi hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günü de ziyaret edilebilir.
İstanbul Akvaryum Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : İstanbul Akvaryum arefe günlerinde, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatillerinde ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

İstanbul Akvaryum Giriş Ücretleri 2018

  • 0-2 Yaş Arası Ücretsiz
  • Tam : 53,10 TL
  • 2-12 Yaş, Öğreci, Öğretmen, Engelli, 65 Yaş Üstü, Gazi : 35,10 TL
  • 3 Kişilik Aile : 135 TL
  • 4 Kişilik Aile : 170 TL giriş ücreti bulunmaktadır.

Bu yazımızda İstanbul Akvaryum çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca çağrı merkezi telefon numarası olan 444 9 777 telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.