İnternet Cafe Simülatör PC indir 2019

İnternet Cafe Simülatör PC indir 2019

Bilgisayar mecrası için envanter bir oyun olan internet Cafe simülatör gerçekçi ve orijinal içeriği ile oyun sever kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu alanda en çok üyesi bulunan ve oynan bir bilgisayar oyunudur. Nitekim eski bu tip bilgisayar oyunları ile sadece bilgisayarın yarattığı ortamda ve koşullarda oynanırken, Internet Cafe Simülatör oyununun kullanıcılarına sunduğu avantajlar ile hem oyunda bulunan karakterlere eğlenceli ve yaratıcı anlar yaşatılacak hem de oyunu oynayan kişiler de eğlenebilecek. Nitekim Cafe Simülatörün şu özellikleri oyunu cazip kılmaktadır.
İNDİR

  • Oyunda son teknolojik ürünler alabileceksiniz.
  • Son derece orijinal olarak tasarlanmış oyun içerisindeki şehir ile etkileşime geçebileceksiniz. Bu da oyunda olan aktifliği ve çoğunluğu sağlar niteliktedir.
  • İnternet Cafe Simülatörün içerisinde bulunan ana mekan kafe de eğlence düzenleyebilir mekanın içerisinde çeşitli aktiviteler düzenleyebilirsiniz.Ayrıca İnternet Cafe Simülatör oyunu son derece kaliteli içerikler ile bezenmiş ve de orijinal görünümlerle, oyundaki gerçeklik hissi arttırılmıştır.Sadece bilgisayar platformunda oynanabilen bu oyun kullanıcıları karşısına 16 TL den başlayan fiyatlarla çıkmaktadır. Belli yerlerde fiyatı ile ilgili kampanyalar da mevcuttur.

İnternet Cafe Simülatör, daha önce de belirttiğimiz üzere içeriği orijinal ve büyük alanlı üretilmiş bir bilgisayar oyunudur. Nitekim bu oyunun oynanabilmesi için tıpkı diğer büyük alanlı bilgisayar oyunları gibi belli işletim gereksinimleri duymaktadır.
Eğer ki sayacağımız işletim sistemine bilgisayarınız uygun değil ise  İnternet Cafe Simülatör oynama şansınız o bilgisayar için bulunmaz. Bu oyunun oynanabilmesi için minimum sistem gereksinimleri de şu şekilde sıralanabilir;

  • İşletim sistemi Windows 7 olmalıdır.
  • İşlemci özelliği 2 GHz Dual Core CPU şeklinde bulunmalıdır.
  • Ram kapasitesi 2 GB olmalı.
  • Ekran kartı özelliği Intel HD Graphics 4000 Or Better olmalıdır.
  • Depolama alanı da minimum 4500 MB olmalıdır.