Instagram Profilime Kim Bakmış?

Instagram Profilime Kim Bakmış?

Ülkemizde son zamanlarda en çok kullanılan uygulamalar arasında yerini en üst sıraya yazdırmış olan Instagram uygulamasında bugün sizlere profilime kim bakmış uygulaması hakkında bilgi vereceğim. Son zamanlarda profilinizin başkaları tarafından ziyaret edildiğine dair bazı kuşkularınız varsa bunu sizlerle paylaşacağımız uygulama sayesinde öğrenebileceksiniz. Son zamanlarda birçok uygulamanın almış olduğu yeni güncellemeler sonucunda artık Instagram’da profilinize bakan kişileri çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. İlk etapta geçtiğimiz günlerde yeni güncelleme alan Followers Mania uygulamasıyla işe başlayabilirsiniz bu uygulamayı sizlerde Android cihazlarınıza kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Followers Mania uygulamasıyla profilinizi son 24 saat içerisinde ziyaret etmiş olan kişileri yani profilinize bakan kişileri listeyebilirsiniz. Bunun haricinde bu uygulamayı kullanmanız durumunda bazı özelliklerdende 1 hafta boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Followers Mania uygulaması Instagram profilinize kimlerin baktığı konusunda sizlere yardımcı olacaktır, bu uygulama diğer uygulamalara göre daha fazla rağbet görmektedir ve sürekli olarak alt yapısını güncellemektedir.

Profilime Kimler Bakmış Uygulaması

  • Followers Mania
    • Followers Mania uygulaması diğer uygulamalara göre oldukça çok gelişmiştir, bu uygulamayı Android kullanıcıları 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabilmektedir lakin İOS kullanıcıları ise bu uygulamayı haftalık 2₺ karşılığında kullanabilmektedir.
  • Latergramme
    • Instagram uygulamasından önce Twitter’da profilime kim bakmış uygulaması olarak kullanılmakta olan Latergramme uygulaması aylık 27$ karşılığında Instagram uygulaması için hizmet vermeye başladı. Lakin bu uygulama fiyatından dolayı çok tutulmamaktadır.
  • Statıgram
    • Adından da anlaşılacağı gibi istatistik bir uygulamadır. Instagram uygulamasında sizin hesabınız için genel istatistikler tutar. Günlük kullanım oranınızı ölçer ve profilinize bakan kişileri listeler.