I’m An Albatraoz Klibindeki Kadın Kimdir?

I’m An Albatraoz Klibindeki Kadın Kimdir?

I’m an Albatraoz İsveçli dj olan Aron Albatraoz’ un 2014 te yayınlamış olduğu single’ dır. Bu single albüm İsveç, Avustralya, Yeni Zelanda, İtalya ve Danimarka gibi birçok ülkede satışa sunulmuştur. Çıktığı günden itibaren satış rekorları kırmıştır. Parça sadece 2 dakika 47 saniye olmasından dolayı eleştiri alsa da yine de yayınlandığı günden itibaren dinlenme rekorları kırmıştır.
Single, dijital indirme platformunda satışa sunulmuştur Single Avustralya’da 140.000, Avusturya’da 15000, Kanada’da 200.000, Danimarka’da 30000, Almanya’da 200.000, İtalya’da 100.000, Meksika’da 30000, Güney Afrika’da 10000, İsveç’te 80000 ve Birleşik Krallıkta 200.000 satmıştır. Bu rakamlar sadece resmi olan rakamlardır. YouTube’da ise yaklaşık 800 Milyon kere tıklanmıştır.

  • Little Sis Nora 20 yaşındadır.

Klipteki kadın kimdir?

I’m an Albatraoz klibinde oynayan kadın Aron Ekberg in kız kardeşi Nora Ekberg’tir. Klibini yayınlanmasının ardından Nora Ekberg’ e olan ilgi bir hayli fazladır. Öyle ki Google aramalarda üst sıralara tırmanmıştır. Peki Nora Ekberg kimdir?

Kimdir?

DJ Aronchupa’ nın yani Aron ekberg in kız kardeşidir. I’m an Albatraoz parçasındaki vokaldae bulunan kızdır. Klipte olan çekiciliği sayesinde birçok insanın internette araştırmasına sebep olmuştur ve araştırılmaya da devam edilmektedir. Doğum yeri İsveç’ tir ve 1996 doğumludur. Esmer olmasının yanı sıra birçok insanın İsveç’ li olmasına şaşırdığı durum.
Öyle ki birçok kişi Brezilya’lı, Hint’ li yada Türk sanmaktadır. Bu konu hakkında da yine sosyal medyada birçok konu açılmaktadır. Bir diğer sosyal medyada gündeme gelen konu ise 1996 olmasıdır. Bu durumda sosyal medyada günlerce tartışılmıştır. Yaşından fazlaca büyük göstermesi ve 1996 doğumlu olduğunu öğrenen hayranları bir süre şok yaşamışlardır.
I’m an Albatraoz klibi dışında rastlanan bir çalışması bulunmamaktadır Bu durum hayranlarını üzse de ileriki zamanlarda piyasaya girmesi bekleniyor Öyle ki bir röportajında tamamen böyle bir işe soyunabileceğini sinyallerini vermiştir.