Hepsiexpress Çalışma, Dağıtım ve Teslimat Saatleri

Hepsiexpress Çalışma, Dağıtım ve Teslimat Saatleri

Hepsiburada ülkemizin en büyük alışveriş şirketlerinden bir tanesidir. Her gün binlerce ürünün teslimatını gerçekleştiren Hepsiburada geçtiğimiz senelerde bu ürünlerin teslimatını gerçekleştirmek üzere kendi kargo firmasını kurmuştur. Hepsiexpress adı ile faaliyete geçen bu kargo şirketi henüz yeni bir oluşum olsa da gün geçtikçe büyümekte ve müşterilerine en hızlı kargo teslimatı gerçekleştirme taahhüdünde bulunmaktadır. Ancak Hepsiexpress hakkında çeşitli bilgi eksiklikleri bulunmaktadır. Özellikle Hepsiexpress’i kullanmak isteyen müşteriler kargoların dağıtım saatleri yani teslimat saatleri konusunda bilgisi bulunmamaktadır. Bu yazımızda Hepsiexpress çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Hepsiexpress Çalışma Saatleri 2018

Hepsiexpress diğer kargo firmalarının aksine haftanın 7 günü de teslimat yapmaktadır. Hepsiexpress ile saat 14:00’a kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargoya verilir. Hepsiexpress dağıtım saatleri ise sabah saat 09:00 ve akşam saat 23:00 saatleri arasında belirlenmiştir. Bu teslimat saatleri haftanın 6 günü bu şekilde iken Pazar günleri ise sadece saat 09:00 ile 12:00 saatleri arasındadır. Hepsiexpress çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamındadır.
Hepsiexpress hafta sonu çalışıyor mu, teslimat yapıyor mu : Hepsiexpress sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da dağıtım yani teslimat yapmaktadır.
Hepsiexpress bayramda çalışıyor mu, dağıtım yapıyor mu: Hepsiexpress diğer kargo firmalarından farklı olarak Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kargo teslimatı yapmaktadır.
Bu yazımızda Hepsiexpress saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0 850 558 0 333” üzerinden dile getirebilirsiniz.