Güreller Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Güreller Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Güreller Market Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Güreller Market, Ankara ilimizde kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Mağazalarında çok sayıda ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz Güreller Market; Çaldıran, Aktepe, Kuşcağız, Atapark semtlerinde şubelere sahiptir. Peki Güreller Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Güreller Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Güreller Market Çalışma Saatleri 2018

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Güreller Market şubeleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) hizmet vermektedir. Güreller Market şubeleri sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Güreller Market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.
Güreller Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Güreller Market sabah saat 08:00’den itibaren hizmet vermektedir.
Güreller Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Güreller Market şubeleri akşamları saat 22:00’de kapanmaktadır.
Güreller Market Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Güreller market şubeleri hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da açıktır.
Güreller Market Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Güreller market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.
Bu yazımızda Güreller Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0312 339 27 77” üzerinden dile getirebilirsiniz.